Zaczynasz czuć Radość Życia z każdego dnia!

Bogactwo wewnętrzne: wartości, naturalne dary, motywacja

Jesteś bardzo blisko, aby odkryć cel życiowy dający Ci poczucie sensu we wszystkim co robisz.

Ta wiedza i poczucie odzwierciedla Twoje bogactwo wewnętrzne uświadamiając Ci, co tak naprawdę jest dla Ciebie w życiu najważniejsze.

Pragniesz zbudować własną Piramidę Wartości, która stałby się Twoim przewodnikiem podczas dokonywania trafnych wyborów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Możesz także już ją mieć tylko nie do końca jesteś do niej przekonana. 

Odkrywasz co raz bardziej siłę pozytywnego myślenia, otwierając się na nowe szanse i możliwości zbierając plony z tego, co zasiałaś myślami.

Jesteś świadoma Naturalnych Darów, a do pełni ich rozwinięcia potrzebujesz jasno sprecyzowanych celów odzwierciedlających Twoje wartości oraz najgłębsze pasje.

Wiesz gdzie możesz czerpać siłę do działania, jednak czasami zdarza Ci się poddać odkładając na później ważną dla Ciebie sprawę czy zadanie. Aby zapobiec takim zachowaniom niezbędne jest to, abyś miała wyznaczone skuteczne motywatory wypływające z głębi Twojego wnętrza. To one pomogą Ci przezwyciężyć trudniejsze momenty sprawiając, iż  każdego dnia będziesz bliżej swoich celów. Wówczas docenisz każdy mniejszy sukces! 

Bogactwo zewnętrzne: praca, wartości, relacje i otoczenie

Praca sprawia Ci często przyjemność i satysfakcję, jednak pragniesz czuć te pozytywne emocje każdego dnia kiedy ją wykonujesz. Wiesz jakie wartości ma Ci dać, jednak nie zawsze kierujesz się nimi kiedy ją wykonujesz. Dlaczego tak jest? Prawdopodobnie nie masz jasno i konkretnie sprecyzowanego celu zawodowego. Jeśli pracujesz na etacie, to nie robisz do końca tego, co kochasz. Takie działanie obniża Twoją motywację i  zdarza Ci się odczuwać z tego powodu brak poczucia sensu. Dlatego coraz intensywniej myślisz o zmianie i zaczynasz działać. Postanawiasz zmienić pracę na nową, zachowując etat ponieważ ważne jest dla Ciebie poczucie stabilności finansowej. Ta praca daje Ci dużo satysfakcji ponieważ przy jej wyborze kierowałaś się rozwojem własnym pasji, naturalnych darów, mocnych stron. Czasami mogą pojawić się momenty, które tą satysfakcję i zadowolenie zachwieją. To jest normalne, gdyż to jest cena jaką ponosisz za pracę u kogoś. Musisz być świadoma tego, że taka praca nie rozwinie w pełni Twojego bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego nadając mu spójność. Dlaczego? Ponieważ tylko podjęcie ryzyka i prowadzanie własnej firmy może dać Ci niezależność osobistą, finansową i zawodową. Tylko wtedy możesz zostać Panią swojego losu – swoim szefem, który sam sobą zarządza!

Natomiast jeśli prowadzisz już własną firmę i czujesz, że do końca nie robisz to, co kochasz to zatrzymaj się i wyznacz jej nowe kierunki rozwoju spójne z  Twoimi wartościami, pasjami, naturalnymi darami. Sięgnij także głębiej szukając w tym wszystkim swojej autentyczności. Prowadzony biznes oparty na takich wartościach bardzo szybko się rozwija przynosząc dobre pieniądze.

Czasami zdarza się, że spotykasz ludzi, którzy pobierają z Ciebie energię „obdarowując” Cię swoimi problemami. Jednak, co raz częściej uświadamiasz sobie, że takie spotkania niekorzystnie wpływają na Ciebie i Twoje całościowe życie. Rozumiesz jak działa wampir energetyczny i masz już ich dość w swoim życiu dlatego intensywnie poszukujesz „złotego środka” aby  ich pokonać i skutecznie to osiągasz.

Rozwojowe podejście do życia

Twoje Wewnętrzne Dziecko coraz mocniej pragnie abyś go pokochała w pełni akceptując przeszłość i wszystkie bolesne doświadczenia z nią związane. Wiesz jak wybaczyć i przebaczyć zamykając przeszłość całkowicie, a na co dzień pracujesz nad tym, aby to osiągnąć.  Jesteś bardzo bliska temu, aby całkowicie oczyścić się z tego, co Ci nie służy w życiu.

Twój Wewnętrzny Krytyk często do Ciebie przemawia w ważnych momentach Twojego życia próbując podważyć równie ważne decyzje. Jednak pragniesz bardzo uciszyć Wewnętrznego Krytyka i dlatego konsekwentnie rozwijasz świadomość: kiedy pojawia się w  Twoim życiu i jakiej spłaty zobowiązania z przeszłości się domaga. Takie załatwianie spraw do końca przybliża Cię sukcesywnie do tego, aby raz na zawsze wyprosić go w Twojego życia.

Zaczynasz także utwierdzać się w przekonaniu, że w trudniejszych momentach, które pojawiają się w Twoim życiu ukryty jest sens. To drogowskazy, które weryfikują to, co jest dla Ciebie ważne w życiu  rozwijając Twoje Naturalne Dary.

Równowaga życiowa

Jesteś blisko ku temu, aby pokochać siebie w pełni. Kluczem jest to, abyś przepracowała definitywnie przeszłość, która na miłości do siebie samej pozostawiła piętno. Wynikać to może z bolesnych doświadczeń z dzieciństwa, których nie możesz w pełni zaakceptować.

Często w biegu codzienności zapominasz o sobie i potrzebach Twojego ciała, umysłu i duszy, co z kolei osłabia Twój spokój wewnętrzny.

Zdarza Ci się zjeść coś niezdrowego, co wynika z braku planu na zdrowe odżywianie i spadku motywacji.

Twoje ciało pragnie abyś pokochała je w pełni dlatego spotykają Cię dolegliwości czy choroby, w których zaczynasz rozumieć przesłanie jakie Ci niosą.

Natomiast Twoja dusza domaga się abyś się o nią zatroszczyła wzmacniając radość oraz poczucie wdzięczności za to, co posiadasz.

Jesteś w pełni zmotywowana, aby zbudować zdrowy styl życia dbający holistycznie o Twoje całe życie.

Podążasz za spełnieniem, które nie do końca wiesz, co dla Ciebie oznacza.

Potrzeby Radości Życia z każdego dnia!

Odkryj poczucie sensu w życiu odkrywając kim chcesz być oraz to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu budując własną Piramidę Wartości. Uświadom sobie jakie są Twoje Naturalne Dary, których rozwijanie wzmocni zarówno Twoje bogactwo wewnętrzne jak i zewnętrzne.

Wzmocnij bezgraniczną miłość do samej siebie akceptując świadomie wszystkie niedoskonałości, braki w jakie wyposażyła Cię przeszłość. Pokochaj swoje ciało  myśląc o nim dobrze i dbając o nie. Jak? Na początek poszukaj aktywności, która sprawia Ci przyjemność i małymi korkami, systematycznie przemień ją w trwały prozdrowotny nawyk dbający także o Twój umysł. Uprawiaj ją min. 3 razy w tygodniu, a jeśli Ci się zdarzy, że nie będziesz mogła w zaplanowany czas poćwiczyć to od razu sobie wybacz. Następny dzień będzie nowym początkiem, a zgromadzone doświadczenia niech będą dla Ciebie lekcją, dzięki której nauczysz się jak w przyszłości unikać podobnych sytuacji.

Zatroszcz się bardziej i świadomie o swoje ciało rozpoznając wiadomości z potrzeb jakie Ci niesie. Zacznij budować zdrowy styl życia w oparciu o zdrowe nawyki: uprawiając systematycznie aktywność, racjonalnie się odżywiając, wysypiając, a także doskonaląc siebie rozwijając najgłębsze pasje. Takie dbanie o siebie zbuduje dookoła Ciebie dobrą aurę, z której będziesz czerpała energię w trudniejszych momentach.

Unikaj kontaktu z wampirami energetycznymi, którzy pobierają z Ciebie energię. Ucisz definitywnie Wewnętrznego Krytyka konsekwentnie realizując zaplanowane cele. Zaufaj sobie i swojej intuicji.

Spotykaj się ze swoją duszą wyrażając wdzięczność za to, co posiadasz, doceniając nawet najmniejszy sukces ciesząc się z niego albo po prostu zatrzymaj się na chwilę w uważności nie oceniając tylko obserwując. Medytuj kiedy tylko będziesz mogła – 5 minut głębokiego oddychania wpłynie spektakularnie na Twoje samopoczucie. Nie musisz siedzieć w domu i medytować, wyjdź na spacer w ulubione miejsce, skoncentruj się na oddechu i  obserwuj otaczający Cię świat. 

Wyznacz sobie cel zawodowy, który konsekwentnie będziesz realizowała. Jeśli jest nim praca etatowa, to szukaj w niej co raz to nowych szans rozwoju spójnych z Twoim sensem życia – tym Kim Jesteś. Jak jest to niemożliwe to zastanów się głęboko czy chcesz nadal wykonywać tę pracę  nie będąc w pełni sobą. Decyzja o zmianie może wymagać od Ciebie dłuższego przemyślenia. Realizacja najskrytszych marzeń, osiąganie największych celów wymaga wyjścia poza strefę komfortu.

Natomiast jak już prowadzisz własny biznes to stwórz produkty, które są rozwiązaniem problemu potencjalnych klientów. Dawaj wartość, a powróci ona do Ciebie zwielokrotniona. Musisz mieć przekonanie do siebie, do branży w której działasz oraz do oferty. Bazuj na autentyczności.

Masz potrzebę uczestniczenia w warsztatach, kursach, które pomogą Ci uporządkować Twoje życie zwiększając świadomość, tego co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, a następnie zmotywują Cię do konsekwentnego działania. Choć czasami wydaje Ci się, że sama dasz radę wykonać tę niezwykłą uzdrawiającą pracę, to szybko przychodzą myśli, iż jednak potrzebujesz mocnego i skutecznego wsparcia.

Doceń to, co masz wyrażając wdzięczność zarówno z  najmniejszych drobnostek jak i większych sukcesów. Żyj świadomie czując moc spełnienia w każdej chwili, nie czekaj na specjalną okazję aby czuć radość. 

Podobał Ci się ten TEST?

Zapisz się na mój newsletter – Karpacki Inspirator i dołącz do kobiet, które mają pierwszeństwo w specjalnych promocjach, konkursach, a także wszystkich nowościach dla blogu. To tylko wartościowe wiadomości dzięki którym nie ominie Cię żaden sekret przemiany i radości.
Na powitanie otrzymasz ode mnie, aż 2 powitalne prezenty: e:book „Jak odzyskać Radość Życia?” oraz niezwykłe Narzędzie Generator Radości Życia.

[wysija_form id=”4″]

A już teraz:

Dołącz do Grupy Bank Radości i zadbaj o swoją Radość Życia!

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky