W pełni czujesz Radość Życia z każdego dnia!

Bogactwo wewnętrzne: sens życia, wartości, naturalne dary, motywacja

Wiesz jaki jest Twój cel życiowy wzmacniający Twoje poczucie sensu. Każdego dnia pielęgnujesz świadomie własne bogactwo wewnętrzne mając zbudowaną Piramidę Wartości, która wskazuje, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Spójna jest ona z realizowanymi na co dzień celami, a także pomaga C w dokonywaniu trafnych wyborów zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Świadoma Naturalnych Darów oraz pozytywnego nastawiania do życia otwierasz się każdego dnia na nowe szanse i możliwości. Z lekkością czerpiesz siłę do działania ponieważ wiesz, co błyskawicznie Cię zmotywuje. Wiesz doskonale w jaki sposób wynagrodzić się za osiągnięte cele i jak celebrować każde małe zwycięstwo. Taka postawa sprawia, iż przyciągasz do własnego życia, to  czego najmocniej pragniesz, a realizacja celów pełnych marzeń jest dla Ciebie czystą przyjemnością.

Bogactwo zewnętrzne: praca, wartości, relacje i otoczenie

Praca jest dla Ciebie pasją, w której świadoma jesteś własnych wartości. To z niej czerpiesz ogromną satysfakcję ciągle doskonaląc siebie.

Twoje poczucie własnej wartości jest na bardzo dobrym poziomie. Daje Ci ono bezcenne zadowolenie z relacji  samej ze sobą traktując się jak najwspanialszego przyjaciela. Twoje relacje z przyjaciółmi i znajomymi także są na doskonałym poziomie.

Twój dom to Raj na Ziemi, z którego czerpiesz ogromną siłę wzmacniając spokój wewnętrzny – pielęgnując to, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Rozwojowe podejście do życia

Wybaczyłaś sobie i przebaczyłaś światu wszystkie ograniczenia porzucając raz na zawsze bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości. Kochasz w pełni swoje wewnętrzne dziecko i zdemaskowałaś w sobie wewnętrznego krytyka, który nie ma głosu w Twoim życiu.

Napotykane trudności są dla Ciebie tylko „prezentami” z którym czerpiesz doświadczenie odrabiając życiowe lekcje doskonaląc zarówno własne bogactwo wewnętrzne, jak i zewnętrzne. To te „prezenty” krystalizują Twoje Naturalne Dary, weryfikują drogę życiową wzmacniając poczucie szczęścia z drobnostek codzienności.

Równowaga życiowa

Kochasz siebie w pełni akceptując siebie taką jaką jesteś. Twoje ciało odzwierciedla spokój, który gości w Twoim umyśle. Jesteś w pełni świadoma potrzeb własnego ciała pielęgnując jego bardzo dobry stan. Wiesz, że aktywność jest cudownym lekarstwem dbającym o Twój umysł. Odżywiasz się świadomie-zdrowo, a każdy posiłek jest dla Ciebie czystą przyjemnością.

Jeśli zdarzy się tak, że „coś” zaboli Twoje ciało to błyskawicznie potrafisz zinterpretować przesłanie jakie Ci ta choroba czy dolegliwość niesie zaczynając skutecznie działać.

Spędzasz czas sama ze sobą słuchając własnej duszy, a natura doskonale Ci w tym pomaga. Konsekwentnie realizujesz swoje cele-marzenia, a na co dzień wzmacniasz poczucie wdzięczności.

Czujesz spełnienie zarówno „Tu i Teraz” jak i w długofalowej perspektywie osiągania wymarzonych celów.

Radość jest Twoją filozofią życia 🙂

Potrzeby Radości Życia z każdego dnia!

Jeśli pragniesz utrzymać tak wysoką jakość życia pełną codziennej radości to koniecznie zadbaj o to, aby praca pełna pasji nie zaburzyła Twojej równowagi życiowej. Czasami może się zdarzyć, że w pogoni za marzeniami, powodzeniami, sukcesami zaczniesz mniej troszczyć się o siebie – swoje ciało, umysł i duszę. Pamiętaj wówczas, co jest dla Ciebie najcenniejsze, jakie są Twoje wartości! Bogactwo zewnętrzne jest zawsze odzwierciedleniem bogactwa wewnętrznego!

Aby przeciwdziałać takiemu zawirowaniu poświęcaj jak najwięcej czasu na dbanie o siebie sprawując sobie najmniejsze przyjemności. Zaspokajaj sukcesywnie potrzeby samorozwoju biorąc udział w kursach, warsztatach, rozwojowych spotkaniach podczas których zawsze  poznasz osoby nadające na tych samych „falach” co Ty, a także zaprosisz do swojego życia  nowe inspiracje. 

Podobał Ci się ten TEST?

Zapisz się na mój newsletter – Karpacki Inspirator i dołącz do kobiet, które mają pierwszeństwo w specjalnych promocjach, konkursach, a także wszystkich nowościach dla blogu. To tylko wartościowe wiadomości dzięki którym nie ominie Cię żaden sekret przemiany i radości.
Na powitanie otrzymasz ode mnie, aż 2 powitalne prezenty: e:book „Jak odzyskać Radość Życia?” oraz niezwykłe Narzędzie Generator Radości Życia.

[wysija_form id=”4″]

A już teraz:

Dołącz do Grupy Bank Radości i zadbaj o swoją Radość Życia!

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky