Przemieniacz Trudności to kurs o tym:

Jak przemienić trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia.


Raz na zawsze staw czoła przeszłości

i otwórz się na to, czego najmocniej pragniesz od życia! 


W pierwszej edycji kursu wzięło udział prawie 300 kobiet. Dołącz do tych kobiet i raz na zawsze staw czoła przeszłości przemieniając trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia. 

Monika Bulik

[FM_form id=”5″]


W pokonaniu największych trudności najważniejsze są umiejętności: właściwa samoocena, samoakceptacja i przekonanie o własnej skuteczności. Te umiejętności poznasz biorąc udział w kursie on-line Przemieniacz Trudności, który pomoże Ci skutecznie pokonać największe życiowe zakręty czerpiąc z nich siły, a z czasem przemieniając w dobre – rozwijające doświadczenia.

Taka postawa sprawi, że odzyskasz i wzmocnisz panowanie nad trudną sytuacją i przekonanie o wpłynie na własne życie, a to jest klucz do Twojego poczucia bezpieczeństwa, które daje Ci wewnętrzny spokój i pewność, co z kolei jest najskuteczniejszą bronią w pokonywaniu największych trudności! O czym jest ten kurs?


To jest 10 Kroków Przemieniacza Trudności, których poznanie da Cię wiedzę i umiejętności dzięki którym raz na zawsze stawisz czoła największym Wyzwaniom w swoim życiu! 

Pomocna Ci w tym także będzie niezwykła Studnia Wdzięczności

Aby skutecznie pokonać życiowe trudności to niezbędne jest czerpanie siły z postawy wdzięczności. Wdzięczność także pomaga nam w akceptacji trudności jakie pojawiają się u Nas w życiu.

Dlatego kurs Przemieniacz Trudności połączony jest z treningiem świadomej wdzięczności w trackie którego zbudujesz własną Studnię Wdzięczności. Ona wzmocni Twoją gotowość, aby raz na zawsze stawić czoła przeszłości i otworzyć się na to, czego najmocniej pragniesz od życia.

Studnia Wdzięczności

[FM_form id=”5″]

Kolejna edycja kursu 2018 r.

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky