Poszukujesz intensywnie Radości Życia w każdym dniu!

Bogactwo wewnętrzne: wartości, naturalne dary, motywacja

Weszłaś na dobrą drogę na której intensywnie poszukujesz sensu życia. Często zwracasz uwagę na to, co jest dla Ciebie ważne w życiu. Co raz mocniej pragniesz realizować cele życiowe i zawodowe, które są odzwierciedleniem Twoich najskrytszych tęsknot… marzeń.

Pragniesz także w pełni rozwijać własny potencjał – Naturalne Dary, których świadomość wzmocni zarówno Twoje bogactwo wewnętrzne jaki i zewnętrzne. Chcesz mieć własne motywatory z których będziesz czerpała siłą do działania, szczególnie w trudniejszych momentach.

Zaczynasz odkrywać siłę płynącą z pozytywnego myślenia zwracając uwagę na ludzi, którzy osiągają sukcesy, rozumiejąc ich sposoby postępowania.

Bogactwo zewnętrzne: praca, wartości, relacje i otoczenie

Choć masz dni, że praca daje Ci satysfakcję, to większość jest takich w których jej nie masz. Ważne jest dla Ciebie poczucie stabilizacji finansowej i dlatego zapewne pracujesz na etacie. Nie robisz tego, co kochasz, a Twoje wynagrodzenie nie jest takie o jakim marzysz – jednak tak jest Ci po prostu wygodnie. Często myślisz nad tym, aby wyznaczyć jakiś cel zawodowy w miejscu w którym pracujesz, a czasami nawet błyśnie Ci myśl, że może warto zaryzykować i opuścić „ciepłą i bezpieczną posadkę”. Jednak od myślenia do działania długa jest przed Tobą droga. Potrzebujesz niezwykłej siły, której fundamentem może być tylko Twoje Piramida Wartości.

Natomiast jeśli prowadzisz własny biznes, to nie do końca jest on spójny z Twoimi wartościami. Brakuje Ci przekonania do tego, co robisz i jakie produkty czy usługi oferujesz. Intensywnie poszukujesz nowych kierunków strategicznych, partnerów do współpracy, a czasami zdarzy Ci się dojść do punktu, w którym nie czujesz spójności w tym rozwoju. 

Zaczynasz wierzyć w to, że sukces zależy od Ciebie rozumiejąc ważność wyznaczania celów i ich systematycznej realizacji.

Często spotykają Cię sytuacje w których bierzesz na swoje barki ciężar problemów znajomych, przyjaciół czy rodziny. Powoduje to w Tobie frustrację i za każdym razem powtarzasz sobie, iż więcej tak nie zrobisz. Jednak nie potrafisz skutecznie odizolować się od wpływu wampirów energetycznych.

Rozwojowe podejście do życia

Twoje Wewnętrzne Dziecko intensywnie domaga się tego, abyś się nim zaopiekowała. Pragnie miłości, akceptacji, których brakowało mu w okresie dzieciństwa i dorastania.

Zaczynasz rozumieć jak ważne jest to, abyś wybaczyła sobie i przebaczyła wszystkim ograniczenia, którymi obdarzyła Cię przeszłość. Podejmujesz próby przebaczenia najbliższym, jednak za każdym razem uświadamiasz sobie, że to nie łatwa sztuka.

Zaczynasz rozumieć jak wielki wpływ na to, co robisz w życiu i jaka jesteś ma Wewnętrzny Krytyk. Zdarza Ci się zatrzymać i usłyszeć, kiedy do Ciebie przemawia, jednak nie potrafisz wyciągnąć z tego przesłania pozytywną intencję, która informuje Cię o jakiejś ważnej zmianie.

Kiedy pojawiają się w Twoim życiu problemy, trudności to na początku pobierają z Ciebie dużo energii, jednak po pewnym czasie zaczynasz rozumieć, że każdy jest po „coś” i zawsze niesie ważne wiadomości. Przechodzisz do działania szukając rozwiązań, które mogą pozytywnie wpłynąć na Twoje życie. Jednak brakuje Ci wsparcia, inspiracji i motywacji aby je definitywnie – konstruktywnie rozwiązać polepszając jakość własnego życia.

Pragniesz otaczać się ludźmi, którzy będą mieć pozytywny wpływ na Ciebie i Twoje życie. Nieustannie poszukujesz takich osób i zauważasz, że wokół Ciebie jest trudno znaleźć takie wsparcie.

Równowaga życiowa

Nie kochasz siebie w pełni, a Twoje poczucie własnej wartości jest niewystarczające. Zaczynasz rozumieć, że ważnym krokiem, aby pokochać siebie i rozwijać tę wartość jest zaakceptowanie przeszłości traktując siebie jak największego przyjaciela.

Dużo pracujesz, masz ogromną potrzebę spotkań towarzyskich i często zapominasz o sobie i własnej równowadze w życiu. Twoje ciało pragnie, abyś o nie zadbała i wysyła Ci sygnały w postaci dolegliwości i chorób. Jedzenie, które spożywasz to większość niezdrowych, przetworzonych produktów. W głębi serca pragniesz wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki, tylko ciągle nie wiesz jak tego dokonać często usprawiedliwiając się brakiem czasu. Kolejne próby wprowadzenia długotrwałych zmian kończą się fiaskiem budząc w Tobie rozczarowanie, a nawet frustrację.

Choć zaczynasz rozumieć siłę oddziaływania pozytywnego myślenia, to zapominasz o sukcesywnym treningu tej umiejętności.  Twoje dusza jest daleko od ciała i ciągle próbuje do Ciebie przemawiać. Jednak nie pozwalasz jej na to, gdyż ciągle „biegniesz” albo unikasz spotkania z nią gubiąc-odpychając swoją radość oraz poczucie wdzięczności. A masz co docenić, dookoła Ciebie jest mnóstwo bogactwa tego zewnętrznego i wewnętrznego!

Napotykasz w swoim życiu osoby, które prowadzą zdrowy styl życia, witalność, pozytywna energia, uśmiech i piękny wygląd, którymi emanują budzi w Tobie chęć, aby taki styl także zacząć zaprosić do swojego życia. Jednak nie wiesz od czego zacząć?

Potrzeby Radości Życia z każdego dnia!

Wiesz, że droga do uzdrowienia i równowagi Twojego życia nie jest prosta. Bądź cierpliwa, wyrozumiała i dobra dla siebie. Duże wyzwania wymagają większej ilości czasu, większego pokładu energii, a przede wszystkim bezgranicznej miłości do samej siebie. Sprawiaj sobie jak najwięcej drobnych przyjemności, robiąc to, co lubisz i ciesząc się tym. Koncentruj się na swoich mocnych stronach i odkryj swoje Naturalne Dary, które będą wzmacniały to Kim Jesteś. Masz dość dotychczasowego życia bez poczucia sensu, aby to przerwać określ jasno własne wartości na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. To one bardzo skutecznie zmotywują Cię do  sukcesywnej pracy nad sobą.

Dzień po dniu wybaczaj sobie wszystkie ograniczenia akceptując siebie, taką jaką jesteś. Zrozum, że przyszłość miała swój ukryty sens i doprowadziła Cię do miejsca, w którym obecnie jesteś. Wewnętrznego Krytyka „wyłapuj” kiedy się tylko pojawi, uświadamiaj sobie w jakich sytuacjach i dlaczego akurat w nich zadając sobie pytania: , Co ta sytuacja daje Ci dobrego? Co musisz zmienić w swoim życiu? Co zaakceptować? Słuchaj go w pełnej uważności, a następnie działaj.

Wykorzystuj swoją energię na zdobywanie wiedzy o samej sobie oraz rozwiązywaniu problemów, które domagają się „spłacenia”. 

Podejmij zobowiązanie o zmianie stylu życia dbając o swoje ciało, umysł i duszę. Robiąc codziennie małe kroki buduj zdrowe nawyki świadomie się odżywiając oraz uprawiając ulubioną aktywność. Wstawaj kwadrans wcześniej, aby zrobić sobie energetyczne i zdrowe śniadanie na cały dzień, zrób sobie „coś” smacznego do pracy, zrób listę zakupów na tydzień, napij się w trakcie przerwy kawy z przyjaciółką rozmawiając o Twojej zmianie, idź na spacer i poukładaj myśli.  Kiedy pojawi się jakaś choroba to zaakceptuj ten stan i postaraj się zrozumieć przesłanie jakie Ci niesie. Każda choroba czy dolegliwość to zawsze sygnał abyś zatroszczyła się o siebie.

Zaplanuj, co chcesz osiągnąć w perspektywie 6 miesięcy wyznaczając cele do osiągnięcia. Każda chwila to dobry czas do sukcesywnej i trwałej zmiany. Myśl pozytywnie koncentrując się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu.

Uświadom sobie, kto w Twoim otoczeniu dodaje Ci energię, a kto ją z Ciebie ściąga. Jeśli postanowisz przemieniać wampirów energetycznych to szybko zrozumiesz, iż nie jest to możliwe. Lepiej dla Ciebie i Twojego zdrowia będzie jak ograniczysz do minimum z nimi kontakt.

Doceń to, co masz w życiu,  wyrażaj wdzięczność za każde małe zwycięstwo. Poszukaj inspiracji w odkrywaniu uzdrawiającej mocy głębokiego oddechu.

Zastanów się, co chcesz osiągnąć w życiu zawodowym, a następnie wyznacz sobie cel w długofalowej perspektywie. Do niego stwórz Plan Działania zawierający zadania na każdy dzień. Dokonaj szczegółowej analizy czy chcesz pracować na etacie czy przemawia za Tobą prowadzanie własnego rozwojowego biznesu.

Wiesz, że potrzebujesz codziennych rozwojowych ćwiczeń, które zmotywują Cię do konsekwentnego działania. Podejmij decyzję o uczestnictwie w kursie, warsztatach, na które możesz sobie pozwolić uwzględniając Twój wolny czas. Skutecznym rozwiązaniem jest podjęcie jakiegoś 30 dniowego wyzwania np. biorąc udział w kursie on-line. Na początek Twojej przemiany taka forma wsparcia pomoże Ci przepracować to, co jest obecnie dla Ciebie najważniejsze. Oczywiście najważniejsza jest w takiej pracy Twoja chęć zmiany, szczerość i codzienna konsekwentna praca. Pamiętaj, że każdy przepracowany dzień doda Ci siły do dalszego działania. Już wkrótce będziesz mogła sama się przekonać  biorąc udział w kursie on-line Bank Radości Życia.

Podobał Ci się ten TEST?

Zapisz się na mój newsletter – Karpacki Inspirator i dołącz do kobiet, które mają pierwszeństwo w specjalnych promocjach, konkursach, a także wszystkich nowościach dla blogu. To tylko wartościowe wiadomości dzięki którym nie ominie Cię żaden sekret przemiany i radości.
Na powitanie otrzymasz ode mnie, aż 2 powitalne prezenty: e:book „Jak odzyskać Radość Życia?” oraz niezwykłe Narzędzie Generator Radości Życia.

[wysija_form id=”4″]

A już teraz:

Dołącz do Grupy Bank Radości i zadbaj o swoją Radość Życia!

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky