Iwona Katarzyna

Dla mnie bardzo ważnym elementem było wybaczenie sobie i bliskim – od czego pragnę się uwolnić dzień 3 Studni Wdzięczności. Myślę, że to ma fundamentalne znaczenie na drodze do uleczenia, można nieść coś przez całe życie lub puścić to wolno. Dla mnie wybaczenie samej sobie było chyba nawet bardziej przejmujące, niż wybaczenie bliskim bo to ja sama dla siebie byłam największym katem. 

W Twoich kursach najbardziej podoba mi się związek z ciałem, tak jak powiedziałaś „ciało to widzialna część naszej duszy” a choroba to komunikat z ciała „pokochaj mnie”. Wtedy zrozumiałam, że moje ciało żyło w piekle tworzonym przez mój umysł. Jednym z wyzwań, nad którym chcę pracować jest jedzenie pod wpływem emocji. Najważniejszym.

Przez lata żyłam tak, jakbym była tylko swoim umysłem. Moje ciało i serce były kompletnie zagłuszone. Aż w końcu ciało zaczęło dopominać się o siebie coraz głośniej coraz to nowymi dolegliwościami. Chcę wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie oraz nadal pracować nad integracją ciała, emocji i umysłu.


 Anna Brzezińska 

Praca z Moniką uświadomiła mi, co tak naprawdę jest dla mnie najważniejsze w życiu, rozwinęła we mnie najgłębsze tęsknoty, które „ubrałam” w realne cele i konsekwentnie je realizuję. Pomogła mi w przemianie największych trudności, w spełnianiu mojego największego marzenia jakim jest własna działalność gospodarcza w której realizuję samą siebie i swój potencjał w 100%.

Każde spotkanie pełne dobrej energii , olbrzymiej inspiracji, trafność zadawanych pytań sprawiały, iż nie było dla mnie rzeczy niemożliwych.

Szczerze polecam pracę z Moniką kobietom, które pragną od nowa albo mocniej cieszyć się życiem rozwijając, to co jest dla nich najważniejsze! Poczuć, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych przemieniając największe trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia!


 Zuza Buziewicz

Spotkania z Moniką dały mi bardzo dużo do myślenia. Mówiąc szczerze wcześniej byłam negatywnie nastawiona do świata i ludzi, często narzekałam na niepowodzenia, nie cieszyłam się z tego, co mam.

Dzięki wspólnej pracy nauczyłam się inaczej – pozytywnie –  patrzeć na napotykane problemy – te małe i duże. Uświadomiłam sobie, że mój wewnętrzny krytyk powodował, że moje poczucie własnej wartości było bardzo słabe. Wzmocniłam swoje  poczucie pewności. Monika pomogła mi w rozwiązaniu bardzo wielu problemów, które wydawały mi się niemożliwe do rozwiązania, a wystarczyła wiara we własne możliwości.

Dziękuję za każde nasze spotkanie, które dodawały mi olbrzymiej siły do działania, wywołując bezgraniczny uśmiech.

Jesteś niesamowicie pozytywną osobą z którą można porozmawiać o WSZYSTKIM!


 Joanna Nawrocka

Praca z Moniką dała  mi bardzo dużo, przede wszystkim nauczyłam się budować lepszą siebie, wierzyć we własne możliwości, jak radzić sobie z chwilami zwątpienia… Zrozumiałam, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Nauczyłam się wybaczać – przede wszystkim samej sobie, a także innym.

Od pierwszego naszego spotkania buduję  lepszą siebie – taką jaką pragnę żyć, wyznaczam cele i do nich dążę! Nie rezygnuje i to jest piękne!

Jestem szczęśliwa bo doceniam to, co daje mi los!

Dziękuję Monia i serdecznie polecam pracę z Tobą.


 Anna Guziec

Spotkania z Moniką były świetne! Bardzo dużo się nauczyłam i zrobiłam ogromne postępy w swoim życiu. Wyznaczanie celów i ich konsekwentna realizacja bardzo mi pomagają na co dzień.

Pozbyłam się wewnętrznego krytyka i dzięki temu wiem, co oznacza uśmiech i jak życie jest piękne.

Dziękuję, że mogłam poznać tak pełną życia i wspaniałą osobę!


 Gabi Buzek

Praca z Moniką to pełen profesjonalizm, który przedkłada się od razu na praktyczne działania.

Czas wspólnie spędzony mija bardzo szybko i pełen jest wspierającej i dobrej energii. 

Polecam Monikę to profesjonalny coach, z którym praca to sama przyjemność.


Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky