Coaching zdrowia

Zadbasz o swoją radość – w jej najważniejszych obszarach swojej codzienności. Docenisz samą siebie i to, co masz, nauczysz się skutecznie przemieniać trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia, otworzysz się na to czego najmocniej pragniesz od życia!
To sekret przemiany jak zwiększyć świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, pokonując życiowe trudności i przyciągnąć do swojego życia, to czego najmocniej pragniesz. W tym wszystkim pomocne Ci będą nawyki Radości Życia.
Raz na zawsze przestaniesz się odchudzać! Pokochasz samą siebie, zaakceptujesz własne ciało poznając jego najgłębsze potrzeby. Zbudujesz zdrowy styl życia, odzyskasz równowagę Ciała, Umysłu i Duszy (CUD), będziesz cieszyć się życiem.

W jaki sposób pomagam?
Opinie, rekomendacje, inspiracje...

Monika dziękuję, że opracowałaś super kalendarz, łatwiej się będzie „ogarnąć” i zabrać za zamierzone cele. Chcę uczynić rok 2018 najpiękniejszym w moim życiu i cieszę się, że będziesz mnie wspierać.

Basia – uczestniczka Wyzwania Radości Życia 2018


Trafiłam na Pani artykuł o radości życia na Fun Pagu OhMe! Szczerze przyznam, że mnie zafascynował. Od razu przystępuję do działania i z wielką przyjemnością podam swojego maila aby otrzymywać od Pani newslettera. Jestem teraz w takim momencie swojego życia, że bardzo potrzebuję pomocy. O różnych sposobach czytałam natomiast prezentowana przez Panią forma najbardziej do mnie trafiła i mnie urzekła!

Aniaczytelniczka bloga i newslettera


Jestem Ci bardzo wdzięczna za to, że nie odpuściłaś, że pokazałaś mi, iż wszystko zależy od Nas samych. Zapoczątkowałaś duże zmiany w moim życiu, teraz żyje mi się lepiej i wiem, że będzie jeszcze lepiej! Dziękuję, że pojawiałaś się w moim życiu!

Asia – uczestniczka coachingu indywidualnego


 Dla mnie bardzo ważnym elementem było wybaczenie sobie i bliskim – od czego pragnę się uwolnić dzień 3 Studni Wdzięczności. Myślę, że to ma fundamentalne znaczenie na drodze do uleczenia, można nieść coś przez całe życie lub puścić to wolno. Dla mnie wybaczenie samej sobie było chyba nawet bardziej przejmujące, niż wybaczenie bliskim bo to ja sama dla siebie byłam największym katem. 
W Twoich kursach najbardziej podoba mi się związek z ciałem, tak jak powiedziałaś „ciało to widzialna część naszej duszy” a choroba to komunikat z ciała „pokochaj mnie”. Wtedy zrozumiałam, że moje ciało żyło w piekle tworzonym przez mój umysł. Jednym z wyzwań, nad którym chcę pracować jest jedzenie pod wpływem emocji. Najważniejszym.
Przez lata żyłam tak, jakbym była tylko swoim umysłem. Moje ciało i serce były kompletnie zagłuszone. Aż w końcu ciało zaczęło dopominać się o siebie coraz głośniej coraz to nowymi dolegliwościami. Chcę wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie oraz nadal pracować nad integracją ciała, emocji i umysłu.

 Iwona – uczestniczka kursu Przemieniacz Trudności


Przemieniacz dał mi dużo zrozumienia dla samej siebie, moich problemów. Zmienił na lepsze spojrzenie na świat, choć myślałam, że i tak jest dobrze z moją filozofią życia, ale jednak widać, że może być lepiej. W trackie kursu byłam pod wrażeniem jakie wiadomości uzyskuję wykonując kolejne ćwiczenia. Bardzo jestem z niego zadowolona!

Beata – uczestniczka kursu Przemieniacz Trudności


Spotkania z Moniką były świetne! Bardzo dużo się nauczyłam i zrobiłam ogromne postępy w swoim życiu. Wyznaczanie celów i ich konsekwentna realizacja bardzo mi pomagają na co dzień.  Pozbyłam się wewnętrznego krytyka i dzięki temu wiem, co oznacza uśmiech i jak życie jest piękne.  Dziękuję, że mogłam poznać tak pełną życia i wspaniałą osobę!

Ania – uczestniczka coachingu indywidualnego


Bardzo wartościowe rady. Na pewno skorzystam podczas mej drogi do zmiany na lepsze, a Mapa Marzeń genialna.

Paulina – czytelniczka bloga i newslettera


 Kochana spadłaś mi z nieba. Dziękuję!

Sonia Paulina – czytelniczka bloga i newslettera


To recepta mojej 7-letniej przemiany oparta na wiedzy i doświadczeniu, a także odpowiedzi na potrzeby powstałe podczas 5-letniej pracy z moimi klientkami.

Życie przyśpiesza w błyskawicznym tempie, ulega zmianom i jest pełne codziennych wyzwań
Każdego dnia towarzyszą nam liczne obowiązki, stres, frustracje, bezsilność…
Co raz mniej czasu poświęcamy na to, aby zadbać o swoje zdrowie, równowagę Ciała, Umysłu i Duszy
Poddajemy się napotykanym trudnościom, które to pochłaniają naszą radość
Otoczenie: media, sklepy, znajomi na każdym kroku wmawiają nam, że do szczęścia potrzebujemy co raz więcej
Marnujemy czas tylko dla siebie ponieważ nie znamy skutecznych nawyków
Dookoła Nas są tylko same sprawy do załatwienia…

Odpowiedzią na to wszystko może być tylko świadomość: co tak naprawdę jest dla Nas w życiu ważne, rozwijanie wewnętrznej siły przemieniając życiowe trudności i wzmacnianie miłości do samej siebie. Aby utrzymać ten stan świadomości niezbędna jest budowa trwałych nawyków, które w chwilach słabości pomogą nam przetrwać.

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky