przebaczanie

Na wiosnę staw czoła trudnościom z Kalendarzem Mojej Radości!

Wiosna to wyjątkowy czas, w którym wszystko dookoła Nas budzi się do nowego życia. Ten moment ma niezwykłą moc oddziaływania zarówno dla natury jak i dla każdej z Nas. Zatem warto go w pełni spożytkować ulepszając codzienność w której funkcjonujemy –  w to, co tak naprawdę jest dla Nas najważniejsze!

Jednak, aby otworzyć się na prawdziwe piękno, które jest w każdej z Nas niezbędne są generalne porządki naszego wnętrza – sukcesywnego i trwałego pozbycia się wszelkich barier, ograniczeń, trudności, porażek… To one pozbywają Nas olbrzymiej ilości energii spychając nasze marzenia do szafy! A tą energię zawsze możemy spotęgować wzmacniając nasze poczucie szczęścia, wdzięczności, radości…

Zatem szkoda marnować czas na coś, co się kiedyś wydarzyło i na, co nie mamy wpływu!

Staw czoła trudnościom, które ciążą na Twoim sercu i otwórz się na to, czego najmocniej pragniesz, a magia wiosny wesprze Twoje działania!

Wiem, że nie jest łatwo samej poradzić sobie z bagażem, który zazwyczaj jest wynikiem kilkuletniej nieprzepracowanej przeszłości. Często masz ogromne pragnienie, aby zrzucić go z siebie tylko nie wiesz jak… Odpowiadając na tą potrzebę stworzyłam Kalendarz Mojej Radości, który stanowi kluczowe narzędzie rozwojowe Wyzwania Radości Życia 2018, o którym możesz więcej dowiedzieć się TUTAJ

Dlaczego o nim wspominam? Bo właśnie podczas marca kobiety, które do niego dołączyły będą pracować nad przemianą trudności w dobre-rozwijające doświadczenia. Dołącz i Ty TUTAJ

 

W czym tkwi skuteczność działania marcowego Kalendarza Mojej Radości?

Krok 1 – Moje Wyzwania do rozwiązania!

Zrobisz listę wszystkich Wyzwań jakie przed czekają w Twoim życiu do rozwiązania, a następnie  nadasz im skalę ważności. Dokonasz szczerej i z głębi serca analizy wszelkich ograniczeń, także tych z przeszłości blokujących Cię do realizacji zaplanowanych celów i radości życia z każdego dnia. Na końcu wybierzesz 3 największe wyzwania, które są najpilniejsze do rozwiązania w Twoim życiu.

Krok 2 – Co dobrego dają mi te doświadczenia?

Do trzech najpilniejszych i najważniejszych trudności odkryjesz przesłanie jakie Ci niosą. To zrozumienie sięgnie źródła powstania danych ograniczeń. Jest to bardzo ważny krok, który pomoże Ci skutecznie krok po kroku  rozwiązać największą trudność. 

Krok 3 – Jak poradziłam sobie z podobnymi Wyzwaniami w przeszłości?

Przypomnisz sobie Twoje największe sukcesy z przeszłości, które sprawiły, że pokonałaś największe trudności swojego życia. To przełomowe momenty, które pozytywnie wpłynęły na  jakość Twojego życia i miejsce w którym się obecnie znajdujesz.

Krok 4 – Jakie role życiowe mogą mi pomóc w przemianie trudności?

Poznasz swoje role życiowe na płaszczyznach codzienności w której funkcjonujesz. Do każdej roli przykładasz się mniej lub bardziej, w zależności od tego jakie znaczenie im przypisujesz. Uświadomisz sobie, które role są dla Ciebie najważniejsze i jakie ukryte w nich skarby mogą Ci skutecznie pomóc pokonać największe trudności.

Krok 5 – Czego potrzebuję, aby rozwiązać moje Wyzwania?

Zweryfikujesz czego potrzebujesz do rozwiązania największego Wyzwania. Następnie odkryjesz swoje wewnętrzne skarby, które skutecznie pomogą Ci „przejść” z powodzeniem przez największe Wyzwanie.

Krok 6 – Co mnie motywuje, aby rozwiązać moje Wyzwania?

Odkryjesz największe źródła swojej wewnętrznej motywacji, które nierozerwalnie połączone są z Twoimi wartościami. Następnie uświadomisz sobie jak zmieni się Twoje życie, kiedy rozwiążesz największe Wyzwanie.

Krok 7 – Co by było, gdyby…?

Wykonując ten Krok zwiększysz swoje szanse w realizacji zaplanowanego celu. Uzyskasz szczery obraz tego, co pragniesz osiągnąć rozwiązując z sukcesem Wyzwanie, a także tego, czego możesz się spodziewać jak do tego nie dojdzie. Dzięki temu zwiększysz swoją motywację do działania.

Krok 8 – Czego tak naprawdę pragnę?

Przemienisz Wyzwanie priorytet – to czego nie chcesz, w najgłębsze pragnienie – to, czego chcesz w zamian – dokonując głębokiej analizy rzeczywistości w której funkcjonujesz..

Krok 9 – 10 sukcesów wdzięczności marca!

Dokonasz miesięcznego podsumowania z Kalendarzem Mojej Radości, które zachęci Cię do dalszego działania wzmacniając Twoje poczucie wdzięczności.

Kilka słów o Kalendarzu Mojej Radości…

To kluczowe narzędzie rozwojowe Wyzwania Radości Życia 2018 r. Dzięki niemu skutecznie zadbasz o swoją radość życia tj. procesowo, trwale i świadomie – w jej najważniejszych obszarach. Jak to jest możliwe? Każdy miesiąc to nowy temat Kalendarza, który zawiera konkretne Kroki – Twoje Serca Radości – kiedy je wykonasz to zadbasz o swoją radość. Te działania oparte są na metodzie małych kroków, tak abyś przełożyła je na własne doświadczenie w 100%. Każdy taki zrealizowany Krok zawsze doda Ci energii, coś ważnego uświadomi, doprowadzi tam gdzie pragniesz dotrzeć!

Zatem…

U progu wiosny  zrób generalne porządki w swoim życiu stawiając czoła życiowym zakrętom
To one pozbywają Cię energii sprawiając, że chowasz swoje marzenia do szafy!
Zacznij działać krok po kroku przemieniając trudności w dobre doświadczenia wzmacniając Twoją wewnętrzną siłę.
Pomocny Ci w tym będzie marcowy Kalendarz Mojej Radości

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky