Moje sukcesy! Dziękuję Wam!

Dokładnie pamiętam ten moment był to koniec kwietnia obecnego roku, kiedy postanowiłam, że wracam do działań coachingowo-rozwjowych on-line!. Miałam wówczas w sobie mnóstwo energii do działania, determinacji, konsekwencji i oczywiście radości 😉

Niedawno pisałam o moich największych porażkach związanych z prowadzeniem biznesu on-line i w jaki sposób przemieniłam je z rozwijające lekcje zobacz TUTAJ. W tymże artykule pragnę się podzielić moimi SUKCESAMI, które tak naprawdę osiągnęłam dzięki Wam.

Z początkiem grudnia minęło pełne 6 miesięcy mojej aktywności w sieci w trakcie których osiągnęłam bardzo dużo z czego jestem dumna – autentycznie i z radością 😉 Szczególnie ważny jest dla mnie koniec tego roku, a dlaczego dowiesz się na końcu tego artykułu.

A więc oto moje sukcesy 2017 roku:

Powrót do aktywności w sieci

Jak wiesz blogowałam już wcześniej, bo od 2015 roku, jednak w trackie 2016 zaprzestałam całkowicie to robić. Powodem tego była ciąża i początkowe macierzyństwo. Od maja powróciłam do aktywności, a moje pierwsze artykuły w kategorii Przemień własne życie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem: Odkryj, co jest dla Ciebie najważniejsze, Zmień pytania zadawane w życiu, a zmienisz życie i trzeci bijący dotychczas rekordy popularności Jak rozpocząć przemianę życia – 7 Kroków?. To artykuł, z którym powinna się każda z Was zapoznać, która nie wie od czego zacząć trwale przemieniać własne życie.

Wraz z czytaniem moich artykułów sukcesywnie zapisujecie się na moją listę mailingową, a prezent jaki otrzymujecie ode mnie za zapis w postaci narzędzia Generator Radości Życia także cieszy się sporą popularnością. Jak napisała w komentarzu Kamila: Już sama tablica z serduszkami wyzwala radość 🙂

Jak oddziaływają moje artykuły:

„Trafiłam na Pani artykuł o radości życia na Fun Pagu Oh Me! Szczerze przyznam, że mnie zafascynował. Od razu przystępuję do działania i z wielką przyjemnością podam swojego maila aby otrzymywać od Pani newslettera. Jestem teraz w takim momencie swojego życia, że bardzo potrzebuję pomocy. O różnych sposobach czytałam natomiast prezentowana przez Panią forma najbardziej do mnie trafiła i mnie urzekła!

Ania – Facebook

„Bardzo wartościowe rady. Na pewno skorzystam podczas mej drogi do zmiany na lepsze, a Mapa Marzeń genialna” 

Paulina – www

Kochana spadłaś mi z nieba. Dziękuję!

Sonia – www

Takie informacje zwrotne uskrzydlają i sprawiają mi ogromną radość!

Generator Radości Życia

Nowa strona www.monikabulik.pl

Wraz z powrotem do aktywności w kwietniu powstała moja nowa www spójna z moją specjalizacją, którą tak naprawdę odkryłam w trakcie przerwy od aktywności. Tak więc nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło 😉

Praca nad www była dla mnie niezwykle ważna ponieważ strona ta oparta jest w 100% na mojej autentyczności i misji, którą pragnę dla Was spełniać! Ona sprawiła, że każda zamieszczona na niej usługa, kurs, szkolenie, sesja, napisany artykuł pełne są mojej autentyczności i tego, co jest dla mnie ważne w życiu!

Przyznam Ci się, że jej „puszczanie w świat” było dla mnie dużym wyzwaniem… w niej odkryłam samą siebie w 100%, w szczególności swoją największą trudność jaką było pokonanie Koła Wiecznego Odchudzania, w którym trwałam aż 10 lat.

Powstanie grupy Bank Radości

Moim błędem Facebook-owym było zapraszanie nie zainteresowanych osób do polubienia mojego Fun Page Karpacki Sekret-Monika Bulik. Rezultat tego, to jego aktywność, która nie jest moim marzeniem 😉 Dlatego bardzo pragnęłam stworzyć „coś” od początku tylko z osobami zainteresowanymi w temacie oczywiście radości. I tak powstała grupa Bank Radości, która jest dla kobiet pragnących czerpać inspirację, motywację i wsparcie w odkrywaniu i rozwijaniu tego, co jest dla nich najważniejsze w życiu, miłości do samej siebie, przemiany trudności w siłę do działania i dobre doświadczenie, wzmacniania poczucia wdzięczności, dbania o równowagę ciała, umysłu i duszy, a także budowy trwałych nawyków przemiany. 
To grupa w której wybieramy rozwijanie się poprzez doświadczanie miłości i radości! 

Grupa Bank Radości rozwija się pięknie jest w niej już ponad 500 niezwykłych Kobiet!!

Dołącz do grupy klikając w poniższy obrazek…

Powrót do sesji indywidualnych

Nowe programy coachingowe, które powstały wraz z nową www to także bardzo ważny dla mnie moment, a jeszcze ważniejsze przeprowadzane sesje. Jak wiesz mogę Ci pomóc w indywidualnym 3 miesięcznym programie „SMAK PRZEMIANY” dzięki któremu:

  • rozpoczniesz trwałą przemianę życia budując nawyki wzmacniające Twoją radość
  • porzucisz raz na zawsze bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości
  • wzmocnisz miłość do samej siebie.

Drugi mój program to „SMAK MIŁOŚCI”, który głównie skierowany jest dla kobiet pragnących wyrwać się z Kręgu Wiecznego Odchudzania. Dzięki niemu odbudujesz relację  z własnym ciałem opartą na miłości do samej siebie i dbaniu o swoje zdrowie.

Aby zadziałał każdy taki program – proces przemiany – niezwykle ważne jest przekonanie o słuszności, co do jego zakupu. Dlatego niezbędnych krokiem jest gratisowa sesja, którą daję każdej z Was. Bez niej nie sprzedaję swoich programów! Dlaczego? Podczas jej trwania Ty się przekonujesz do pracy ze mną bądź nie. Jeśli tak to na tym przekonaniu budujemy całą naszą relację, która niezbędna jest podczas naszej pracy. Zapisz się na taką sesję TUTAJ.

Co mówią moje klientki o pracy ze mną, oto jeden ze wpisów:

„Jestem Ci bardzo wdzięczna za to, że nie odpuściłaś, że pokazałaś mi, iż wszystko zależy od Nas samych. Zapoczątkowałaś duże zmiany w moim życiu, teraz żyje mi się lepiej i wiem, że będzie jeszcze lepiej! Dziękuję, że pojawiałaś się w moim życiu!

Asia – Facebook

Opracowanie i realizacja darmowego kursu-online Przemieniacz Trudności

Pomysł na powstanie tego darmowego kursu zrodził się podczas wakacji. Jego opracowanie merytoryczne, następnie graficzne i techniczne postawienie bardzo sprawnie mi poszło. A same zainteresowanie przerosło moje największe oczekiwania. Wielką popularność zyskała także niezwykła Studnia Wdzięczności, która z tym kursem była nierozerwalnie połączona.

Z kursu Przemieniacz Trudności skorzystało prawie 300 Kobiet!!! To stanowiło dla mnie wiadomość jak ważna i potrzebna jest nauka umiejętności świadomej przemiany trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia.

Co dał mi ten kurs? Oto opinia jednej z uczestniczek:

Na początku serdecznie Ci gratuluję pomysłu i tak przemyślanego programu. Cenię zwłaszcza Twoją autentyczność, bo widać i czuć, że to o czym mówisz i piszesz sama przeżyłaś. Pokazujesz nam na swoim przykładzie, że można uleczyć swoje życie i szczerze pokochać samą siebie.

Dla mnie bardzo ważnym elementem było wybaczenie sobie i bliskim – od czego pragnę się uwolnić dzień 3 Studni Wdzięczności. Myślę, że to ma fundamentalne znaczenie na drodze do uleczenia, można nieść coś przez całe życie lub puścić to wolno. Dla mnie wybaczenie samej sobie było chyba nawet bardziej przejmujące, niż wybaczenie bliskim bo to ja sama dla siebie byłam największym katem. 

W Twoich kursach najbardziej podoba mi się związek z ciałem, tak jak powiedziałaś „ciało to widzialna część naszej duszy” a choroba to komunikat z ciała „pokochaj mnie”. Wtedy zrozumiałam, że moje ciało żyło w piekle tworzonym przez mój umysł. Jednym z wyzwań, nad którym chcę pracować jest jedzenie pod wpływem emocji. Najważniejszym.

Przez lata żyłam tak, jakbym była tylko swoim umysłem. Moje ciało i serce były kompletnie zagłuszone. Aż w końcu ciało zaczęło dopominać się o siebie coraz głośniej coraz to nowymi dolegliwościami. Chcę wziąć odpowiedzialność za swoje życie i zdrowie oraz nadal pracować nad integracją ciała, emocji i umysłu.

Iwona – uczestniczka kursu Przemieniacz Trudności

Musisz wiedzieć, że ten kurs to tylko część docelowego kursu BANK RADOŚCI, który jest moim największym i najważniejszy projektem roku 2017!

 

Realizacja mojego największego projektu kurs on-line Bank Radości Życia!

To mój największy projekt nad którym pracowałam cały rok! Najpierw opracowanie merytoryczne, jego dojrzewanie i poprawki, razem z nim tworzenie narzędzi rozwojowych, w końcu wielkie wyzwanie i jego stawienie on-line na platformie – te prace jeszcze trwają, ale mam nadzieję, że wkrótce się zakończą.

Dlaczego stworzyłam kurs on-line Bank Radości Życia?

Życie przyśpiesza w błyskawicznym tempie, ulega zmianom i jest pełne codziennych wyzwań.

Każdego dnia towarzyszą nam liczne obowiązki, stres, frustracje, bezsilność…

Co raz mniej czasu poświęcamy na to, aby zadbać o swoje zdrowie, równowagę Ciała, Umysłu i Duszy

Poddajemy się napotykanym trudnościom, które to pochłaniają naszą radość

Otoczenie: media, sklepy, znajomi na każdym kroku wmawiają nam, że do szczęścia potrzebujemy co raz więcej

Marnujemy czas tylko dla siebie ponieważ nie znamy skutecznych nawyków

Dookoła Nas są tylko same sprawy do załatwienia…

Odpowiedzią na to wszystko może być tylko ŚWIADOMOŚĆ:
  • co tak naprawdę jest dla Nas ważne w życiu
  • rozwijanie wewnętrznej siły przemieniając życiowe trudności
  • wzmacnianie miłości do samej siebie.

Aby utrzymać i pielęgnować ten stan świadomości niezbędna jest budowa trwałych nawyków, które w chwilach słabości pomogą Nam przetrwać!

Zatem kurs Bank Radości to sekret przemiany jak zwiększyć świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, pokonując życiowe trudności i przyciągając do swojego życia to, czego najmocniej pragniesz. A w tym wszystkim pomocne Ci będą nawyki wzmacniające Twoją radość.

Bank Radości to Generator Świadomości, który każda z Wam powinna w życiu zbudować!!!

Na listę osób oczekujących na kurs Bank Radości Życia zapisało się już prawie 200 Kobiet, możesz także i Ty tego dokonać. W prezencie na powitanie otrzymasz ode mnie niezwykłe narzędzie rozwojowe (cieszące się ogromną popularnością) Studnię Wdzięczności.

 

I jeszcze jeden sukces…

Konsekwentna aktywność i działania w… ciąży!!!

Jak Ci kiedyś wspomniałam przyczyną dla której przerwałam swoje działania rozwojowo-coachingowe w sieci i live w latach 2015 i 2016  była ciąża. Od pewnego czasu jestem drugi raz w ciąży… 🙂 🙂 🙂 Z początku miałam ogromny mętlik w głowie i w sercu 😉 Jednak na wszystko wspaniałym lekarstwem jest czas i obecnie czuję ogromne wewnętrzne poczucie spokoju z którego czerpię ogromne siły do aktywności, także i w sieci. Obiecuję Ci, że postaram się być z Tobą jak najdłużej, a ciąża mi w tym nie przeszkodzi 😉

Dziękuję Wam pięknie za to, że ze mną jesteście!!! Mam głęboką nadzieję, że tak postanie!!! 

To tyle moich sukcesów 😉

A jakie są Twoje?

Bank Radości
Bank Radości

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky