Monika Bulik - Karpacki Sekret

10 największych sekretów mojej przemiany! Co musisz zrobić, aby raz na zawsze pokonać obciążającą Cię przeszłość i cieszyć się własnym życiem?

Każda z Nas jest w codziennej podróży zwanej życie i każda z Nas pragnie być szczęśliwa spełniając swoje najskrytsze marzenia.  Często jest jednak  tak, że przeszłość pozostawiła w naszym sercu ogromne i bolące rany, z którymi nie potrafimy sobie poradzić, nie możemy o nich zapomnieć… Albo każdego dnia biegniemy tak szybko, że dzień po dniu gubimy, co tak naprawdę jest dla Nas ważne w życiu, tracąc gdzieś w tym wszystkim radość…

Moja życiowa wędrówka była szczególnie skomplikowana, wiodła od zagubionej nastolatki, którą pochłonęło dziesięcioletnie Koło Wiecznego Odchudzania, po dorosłą kobietę, która przemieniając własne życie wreszcie zaczęła rozumieć potrzeby własnego ciała, akceptować je, kochać samą siebie i cieszyć się każdym dniem. Wierzę, że każda z Nas może pokonać największe trudności i cieszyć się życiem osiągając to, czego najmocniej pragnie!

Bliżej moją historię przemiany możesz poznać TUTAJ

Jak rozwija się nasza osobowość? Co jest do tego niezbędne?

Poznanie samej siebie własnego wnętrza, potencjału, pasji, zainteresowań, a także bagażu przeszłości który musimy z siebie zrzucić – to wszelkie  trudności, ograniczenia, negatywne przekonania, słabe strony…

O sukcesie decydują Twoje  myśli, które generują to: co czujesz, jak się zachowujesz i jak działasz!  

Umiejętność konstruktywnego  popełniania błędów  odkrycie źródeł i powstanie ich przyczyn. Następnie całkowite zrozumienie pełne świadomej akceptacji.  I oczywiście wyciągniecie z nich pouczających rozwijających lekcji podnoszących jakość naszego życia.

Wiedza i praktyka – wykorzystanie wiedzy o samej sobie i o popełnianych błędach – to po prostu przełożenie tego co wiemy w to, co robimy na co dzień.

10 najważniejszych sekretów mojej przemiany dzięki którym pokonałam największe życiowe trudności i zaczęłam cieszyć się  życiem:

1.Podejmij świadomą decyzję o zmianie!

Taka decyzja w Twoim trwałym procesie przemiany zbuduje mocny fundament otwartości oparty na świadomości dokonywaniu pozytywnych zmian w życiu!

To najpiękniejsze i najważniejsze zobowiązanie samej ze sobą, które wzmocni miłość do samej siebie, Twoje poczucie własnej wartości, a jego owoce przyniosą Ci bezcenne dary!

2. Wybacz sobie i przebacz innym!

To najpiękniejszy prezent  jaki możesz sobie ofiarować dzięki któremu zrzucisz z siebie najcięższy bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości. Jeśli nie załatwisz do końca spraw, które tego wymagają w Twoim życiu to one zawsze będą do Ciebie powracać. Rozpocznij ten piękny uzdrawiający proces od wybaczenia samej sobie wszystkich wyrządzonych krzywd, a zobaczysz jak świat zacznie oczyszczać się z tego, co Ci do tej pory doskwierało, aby cieszyć się w pełni życiem.

3. Podejdź do błędów jako Wyzwań!

Ciągle myślisz o tym jaki to świat jest niesprawiedliwy i, że to na Ciebie spada najwięcej problemów. Aby przerwać tą samospełniającą się przepowiednię musisz zacząć od zmiany sposobu nastawienia do wszelkich trudności, które spotkają Cię w życiu. Każde cierpienie zawsze ma ukryte wynagrodzenie. Daj sobie czas na odkrycie tej wiadomości i zmień „coś” w swoim życiu, co tego wymaga.

4. Odkryj własne przyjemności!

Kiedy wiesz, co wprawia Cię w doskonały nastrój to po prostu rób tego jak najwięcej. Koncentracja na tym, co lubisz zawsze doda Ci energię, wzmocni Twoje pozytywne myślenie, a z czasem wypełni wszystkie braki i negatywizmy w Twoim życiu – to, czego pragniesz się pozbyć i co, Cię najbardziej blokuje od tego aby w pełni cieszyć się życiem.

Monika Bulik

5. Zbuduj własną Piramidę Wartości!

Jak wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu to już zawsze będziesz wiedziała dokąd zmierzasz i co pragniesz w nim mieć. Wówczas wykorzystujesz swój czas na to, co lubisz i  kochasz robić i z kim pragniesz być. Natomiast kiedy spotykają Cie trudniejsze momenty to zawsze potrafisz z nich szybko wyjść ponieważ to wartości utrzymują Twoją motywację i są Twoim najcenniejszym drogowskazem.

6. Zadbaj o ciało poprzez aktywność!

Aktywność to najcudowniejsze lekarstwo na całe zło! Budowa nawyku systematycznej aktywności jest najsilniejszym przemieniaczem powodującym mocną serię naturalnych – trwałych przemian w naszym życiu. Uprawiając ulubione aktywności relaksujesz ciało rozładowując stres i dając upust najgłębszym wewnętrznym napięciom.

7. Zadbaj o ciało mądrze i zdrowo się odżywiając!

Kiedy świadomie i zdrowo się odżywiasz to  jedzenie jest dla Ciebie przyjemnością.  Odzwierciedla to fakt, że masz kontrolę nad własnym życiem. Twoje potrzeby i największe pragnienia są ujawniane i zaspokajane. Konsekwentnie realizujesz zaplanowane cele czerpiąc energię do działania z tego, co jesz, bo przecież jesteś Tym co jesz. Takie funkcjonowanie sprawia, że w sposób naturalny  wzmacniasz miłość do samej siebie. Akceptujesz swoje ciało odczytując jego potrzeby i systematycznie je zaspokajasz dbając o nie.

8. Czerp rozwijające inspiracje!

„Kiedy uczeń jest gotowy to znajdzie mistrza” … czyli jak jesteś gotowa i otwarta do prawdziwej tj. trwałej przemieniany własnego życia to przyciągniesz do siebie to, czego potrzebujesz, aby tego dokonać. Bądź świadoma otaczającego Cię świata i zobaczysz jak zaczniesz dostrzegać o wiele więcej niż przed podjęciem decyzji o zmianie. Przyciągniesz do siebie książki, filmy, muzykę, ludzi – wszystko, co na ten moment jest Ci potrzebne. Tylko otwórz się na to!!!

Monika Bulik

9. Poszukaj wsparcia, jeśli sama nie dasz rady!

Jeśli doszłaś do wniosku, że sama sobie nie poradzisz w tej niezwykłej przemianie to od razu poszukaj wsparcia. Potrzebujesz się wygadać systematycznie z przyjaciółką dzieląc się swoimi obawami, a może grupowych warsztatów, kursów  podczas których będziesz czerpała  inspirację i motywację od kobiet z podobnymi problemami. Nie każda z Nas lubi się odsłonić, ma odwagę, aby podzielić się czymś co jest ważne i boli. Tutaj najlepszym wsparciem jest praca indywidualna. Mogą także pomóc Ci Ja, w jaki sposób zobacz TUTAJ

10. Zbuduj własną Studnię Wdzięczności!

Im bardziej doceniasz samą siebie i to, co masz tym więcej otrzymujesz.!!!

Życz sobie dobrze, zaufaj sobie, traktuj samą siebie jak największego przyjaciela.  Wyrażaj wdzięczność za to, jaką jesteś i to, co masz. 

Nie krytykuj i nie osądzaj innych bo wówczas zawsze odbierasz sobie nowe szanse i możliwości w osiąganiu tego o czym najbardziej marzysz, za czym najmocniej tęsknisz. Pamiętaj – to, co wysyłasz powraca do Ciebie zawsze zwielokrotnione zarówno dobro jak i zło. Wdzięczność i miłość do samej siebie to klucze  do radości życia z każdego dnia.

Podsumowanie:

Jeśli pragniesz  skutecznie i trwale przemienić własne życie to kluczowa jest  świadomość i otwartość ku zmianie oparta na wysokim poczuciu własnej wartości i odpowiedzialności za własne życie. Moje sekrety przemiany – to jak nauczyłam się  przemieniać trudności, nie było szybkie i łatwe – trwało aż 7 lat. Obecnie zrobiłabym to szybciej ponieważ mam narzędzia, które mi w tym skutecznie pomogły. Wszystkie te narzędzia – cały sekret mojej długiej i bardzo wymagającej przemiany zawarłam w kursie on-line Bank Radości Życia.

Pragniesz raz na zawsze pokonać życiowe trudności i przyciągnąć do własnego życia to, czego najmocniej pragniesz?

Jeśli TAK to kurs BANK RADOŚCI ŻYCIA jest dla Ciebie! 

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky