Bank Radości

Jak zbudować własny Bank Radości Życia i cieszyć się życiem już zawsze?

Odpowiedzialność za własne życie niesie radość i szczęście!

Kiedy podejmujesz decyzję, że bierzesz odpowiedzialność za własne życie i od razu zaczynasz działać to wówczas Ty sama zaczynasz tworzyć życie jakie pragniesz mieć.

Jednak wziąć tą najważniejszą odpowiedzialność nie jest łatwo, często potrzebujemy dojrzeć do tej decyzji, przekonać się, że same damy sobie radę z własnym życiem. I właśnie w tym pomocny jest skuteczny proces przemiany, który krok po kroku utwierdzi Cię, że warto żyć własnym szczęściem i marzeniami. Dzięki niemu  zwiększysz świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, pokonasz życiowe trudności  i zaczniesz przyciągać do swojego życia, to czego najmocniej pragniesz.

Efektem tego procesu przemiany jest zbudowanie przez Ciebie własnego Banku Radości♥, który oparty będzie na Twojej odpowiedzialności za własne życie. To jest klucz, aby żyć pełnią życia i cieszyć się każdym dniem.

Jak zbudować własny Bank Radości Życia?

4 fundamenty Banku Radości Życia:

Pierwszy – Studnia Wdzięczności to najważniejszy fundament tego Banku dzięki któremu:
  • Rozpoczniesz proces uwalniania się od wszelkich ograniczeń odpychających Cię od realizacji upragnionych celów
  • Docenisz samą siebie wzmacniając miłość do samej siebie i tym samym zadbasz o swój wewnętrzny spokój, który jest najmocniejszą siłą w pokonywaniu największych trudności, a także potęgujący Twoją radość i poczucie szczęścia.
  • Zaczniesz koncertować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu wzmacniać swoje poczucie sensu.
  • Zaakceptujesz miejsce w którym obecnie się znajdujesz w życiu i dzięki temu otworzysz się na nowe szanse i możliwości w osiąganiu upragnionych celów

To wszystko sprawi, że wzmocnisz kontakt w własną duszą – ponieważ dusza kocha prawdę!

Drugi – Przemieniacz Trudnościpowiązany z pierwszym fundamentem Banku, z którego będziesz czerpała siły w pokonywaniu największych życiowych trudności.

Dzięki niemu nauczysz się przemieniać trudności w siłę do działania i zmienisz przekonanie, że każdy problem to Wyzwanie, z którego „wypływa” dobre rozwijające doświadczenie.  

Trzeci – Odkrywca Sensu Życia ten fundament będziesz budowała każdego dnia podczas kursu.

On pomoże Ci wzmocnić Twoje poczucie sensu odkrywając cel życiowy zgodny z tym co jest dla Ciebie najważniejsze, naturalnymi darami, pasją.

Czwarty – Depozyty Radości ŻyciaTwoje konsekwentne  działanie oparte na świadomości własnych wartości.

To Twoje kotwice przyjemności, które błyskawicznie poprawią Twoje samopoczucie kiedy masz się słabiej dodając Ci siły w przemiennie trudności  i tym samym motywując Cię do konsekwentnego działania. Dzięki nim skutecznie zadbasz o swoja radość każdego dnia.

Efektem synergii – dodatkowych korzyści – budowy tego Banku jest to, że wzmocnisz swoje poczucie własnej wartości. Jak to jest możliwe? Ponieważ budując ten niezwykły Bank każdego dnia będziesz pracowała nad tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. I z tej niezwykłej pracy będziesz czerpała energię do dalszego konsekwentnego działania.

Jak w praktyce wygląda budowa Banku Radości?

To 28 dniowy proces przemiany, w którym:

Przez 14 dni zwiększysz świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu odkrywając sens swojego życia. Pierwsze 7 dni  to praca nad świadomością własnego bogactwa wewnętrznego czyli nad wartościami, celem osobistym, Naturalnymi Darami, Równowagą Ciała, Umysłu i Duszy.

Sukces zewnętrzny zawsze stoi u źródła sukcesu wewnątrz Nas i dlatego pierwsze 7 dni to praca nad wzmocnieniem świadomości  bogactwa wewnętrznego, a kolejne 7 to praca nad świadomością bogactwa zewnętrznego czyli nad: wartościami w pracy, wymarzonym zawodzie bądź biznesie, pasją, motywacją, otoczeniem, relacjami: z najbliższymi, przyjaciółmi, znajomymi, a także z pieniędzmi.

Po tych niezwykle odkrywczych 14-stu lekcjach życia, które wzmocnią Twoją wewnętrzną siłę kolejne 14 dni to konsekwentne i dzielne działanie w roli głównej z Tobą!

I podobnie jak w pierwszych 14 dniach, pierwsze 7 poświęcone są rozwijaniem, wzmacnianiem Twojego bogactwa wewnętrznego, a następne 7 bogactwa zewnętrznego.

Tutaj otrzymasz ode mnie niezwykłe karpackie narzędzia rozwojowe, które pomogą Ci w budowie nawyków wzmacniających Twoją radość, a także w odkryciu własnych Depozytów Radości Życia. To one niczym kotwice pełne mocy dodadzą Ci siły, motywacji i mocy sprawczej w działaniu. 

Ostatnie dni kursu to także czas na bardzo ważne podsumowania w trakcie których zbudujesz Plan Działania – wzmocnienia, realizacji Twojego sensu życia nad którym tak naprawdę będziesz pracować każdego dnia podczas kursu.


Jeśli pragniesz zbudować taki niezwykły Bank Radości Życia czyli przejść przez proces przemiany – zwiększenia świadomości tego co jest dla Ciebie najważniejsze, porzucenia bagażu zbędnych doświadczeń, wzmocnienia poczucia własnej wartości oraz Twojego konsekwentnego działania i tym samym wziąć odpowiedzialność za własne życie to kurs Bank Radości Życia jest dla Ciebie.

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky