Bank Radości

Jak szybko i skutecznie zadbać o swoją Radość Życia?

Wyobraź sobie, że masz wewnątrz siebie zbudowany Bank Radości z którego czerpiesz siły w trudniejszych momentach  pogłębiając świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze,  natomiast wzmacniasz tą energię w trakcie dzielnego działania realizując zaplanowane cele.

Ten niezwykły Bank Radości zawsze doda Ci wsparcia w trudniejszych chwilach Twojego życia przemieniając słabości w siły do działania, a w chwilach satysfakcji pomnoży Twój stan radości. Możliwe jest to dzięki świadomości i działaniu czyli wkładom tego Banku, które stanowią Depozyty Radości Życia.

Czym jest Depozyt Radości Życia?

Każdy Depozyt Radości Życia to połączenie:

Świadomości + Działania, które stanowią gotową „receptę” na zadbanie o Twoją radość.

Praktyczne jego „ujęcie” to:

Twoja Kotwica Przyjemności, która błyskawicznie poprawi Twoje samopoczucie kiedy masz się słabiej dodając Ci siły w przemiennie trudności  i tym samym motywując Cię do konsekwentnego działania.
Każda z Nas ma takie Depozyty tylko często są one nieuświadomione!!!

Znajdują się one – tak może być ich więcej niż jeden –  w kluczowych obszarach codzienności. Dotykają Twojego źródła – serca odkrywając Twoją prawdziwość i piękno, które wzmacniają Twoje poczucie sensu pomagając realizować zaplanowane cele: życiowe i zawodowe.

Prościej… mogą to być pełne mocny sposoby, które stosujesz obecnie oraz te, które pragniesz zaprosić do własnego życia, które… pomogą Ci raz na zawsze porzucić bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości pomnażając Twoje poczucie wdzięczności oraz radość.

Jak odkryć Depozyty Radości?

Twój pierwszy krok to świadomość tego, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, a drugi to już działanie – przemieniając trudności, dbając o wartości – w którym Depozyty błyskawicznie się ujawniają ponieważ będziesz robiła tylko to, co sprawia Ci przyjemność.

Kiedy będziesz z nich korzystała to negatywne otoczenie nie będzie miało na Ciebie żadnego wpływu.

Dlaczego? Ponieważ zbudujesz wokół siebie pozytywną uszczelkę radości 😉

I to jest piękne!

Bank Radości

Jaka jest rola Depozytów Radości Życia?

Wskazują miejsce, do którego pragniesz dotrzeć w życiu wzmacniając Twoje poczucie sensu
Weryfikując drogę życiową pokazując, co tak naprawę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu
Krystalizują wewnętrzny potencjał ujawniając Twoje Naturalne Dary
Przywracają równowagę Ciała, Umysłu i Duszy
Uczą budować zdrowy styl życia
Pomagają odkryć pracę marzeń
Odkrywają i rozwijają Twoją największą pasję życia
♥ Wzmacniają Twoją motywację w codziennym działaniu
Oczyszczają Twoją przestrzeń życiową
Pielęgnują Twoje relacje z najbliższymi, przyjaciółmi, znajomymi, a także z pieniędzmi.
Uwalniają codzienną Radość Życia wyzwalając poczucie wolności!

Depozyty Radości Życia, Studnia Wdzięczności, Przemieniacz Trudności oraz Odkrywca Sensu Życia to 4 fundamenty kursu on-line Bank Radości Życia.
Biorąc udział w tym niezwykłym kursie łącznie odkryjesz aż 26 Depozytów Radości Życia w najważniejszych obszarach Twojej codzienności oraz dodatkowych 6 podczas wykonania bonusów niespodzianek zaplanowanych w tym kursie.
Już teraz możesz zrobić pierwszy Krok, aby zadbać o swoją Radość Życia i pobrać niezwykłą Studnię Wdzięczności zapisując się na Listę zainteresowanych kursem Bank Radości Życia.

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky