Skąd pomysł na Radość Życia dla Kobiet?

O tym jak zostałam Karpackim Sekretem…

Dzisiejszy artykuł jest wprowadzeniem do cyklu, który poświęcony będzie mojej historii przemiany, czyli jak zostałam Karpackim Sekretem… coachem przemiany pomagając kobietom przemieniać trudności w siłę do działania, pokochać siebie i swoje ciało dbając o swoją radość życia.

Pomysł ten zrodził się 4 lata temu, dokładnie pamiętam ten moment – to była jesień 2014, wówczas postanowiłam, że założę boga i stworzę własną stronę www.karpackisekret.pl. I tak do końca 2014 roku zrealizowałam te cele. Tak jak Ci już wspomniałam przez cały 2015 rok publikowałam systematycznie artykuły na moim blogu i prowadziłam sesje indywidualne oraz warsztaty grupowe oparte na „ogólnym” coachingu. Wtenczas nie miałam jeszcze własnej specjalizacji – wiedziałam tylko, że pragnę pomagać dzieląc się moimi sekretami przemiany. Tę intensywną pracę przerwała – niespodziewanie ciąża 😉 W pierwszych miesiącach czułam się świetnie, jednak później zostałam „zmuszona” do zawieszenia swojej aktywności. Zapewne wiesz, co mam na myśli, jeśli jesteś mamą 😉 Po urodzeniu Ksawcia, a dokładnie jak miał 3 miesiące powróciłam do aktywności zawodowej, głównie sesji indywidualnych. Na inne zajęcia wówczas nie miałam czasu, a to jak połączyłam tę pracę z macierzyństwem i karmieniem, to było mistrzostwo, z którego jestem dumna…

Macierzyństwo odmieni całkowicie Ciebie i Twoje życie – tak wiele znajomych do mnie mówiło, a ja sobie myślałam: co może jeszcze u mnie odmieć jak ja o sobie wiem już wszystko, bo przecież mam odkryte poczucie sensu i krok po kroku realizuję zaplanowane z nim cele…

A tutaj pojawiała się niespodziana – piękna niespodzianka…

Stałam się jeszcze bardziej świadomą kobietą, a każda część mnie wypełniona jest „miodowym” poczuciem spokoju. W tym czasie wzmocniłam także swoje poczucie sensu zawodowego – odkryłam swoją specjalizację RADOŚĆ ŻYCIA dla kobiet.  Tak naprawdę to „chodziła” ona za mną od początku mojej kariery zawodowej, a w trackie przemiany była jednym z głównych celów, które osiągnęłam 😉

O co chodzi z tą Radością Życia?

Czym tak naprawdę jest przemiana?

RADOŚĆ nierozerwalnie połączona jest z TRUDNOŚCIAMI, czyli wszelkimi problemami, ograniczeniami, jakie napotykamy w życiu i które to odpychają Nas o realizacji upragnionych celów.  Kiedy jednak je przepracujemy to one sprawiają, że mocniej doceniamy samą siebie i to, co mamy odkrywając, co tak naprawdę jest dla Nas najważniejsze w życiu – pogłębiając świadomość naszego poczucia sensu życia.
Rozwiązywanie trudności wymaga czasu i uważności jest to procesowa przemiana, która opiera się na wzmocnieniu miłości do samej siebie, poczucia wdzięczności i zadbaniu o własną równowagę – ciała, umysłu i duszy. To z nich czerpiemy siłę pokonując największe życiowe trudności pozbywając się starych negatywnych wzorców i nawyków. Te stare automaty, które kierowały nami przez większość życia zastępujemy działaniem budując nowe nawyki – wzmacniające Twoją radość z każdego dnia.

Tak, na co dzień pomagam kobietom dzieląc się moimi Sekretami Przemiany, które to zawarte są w moich narzędziach, programach coachingowych „Smak Przemiany” i „Smak Miłości”, kursie on-line: Bank Radości Życia – jest to mój największy projekt 2017 roku, nad którym konsekwentnie pracuję. Częścią tego kursu jest Przemieniacz Trudności, który jest także kursem on-line [mniejszym] – o tym jak przemieniać trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia. Kurs ten możesz otrzymać ode mnie zupełnie za darmo, Dowiedz się jak TUTAJ.


Jak trwale przemienić własne życie?

Trwała przemiana wymaga:
♥ OTWARTOŚCIpodjęcia decyzji, że pragniesz przemienić własne życie uwalniając się od przeszłości 
♥ MIŁOŚCI DO SAMEJ SIEBIEpragnienia doceniania samej siebie, akceptacji własnego ciała 
♥ DZIAŁANIAkonsekwentnej pracy przemieniając życiowe trudności w siłę i rozwijające doświadczenia
♥ ŚWIADOMOŚCIpragnienia odkrycia, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, dostrzegania szczęścia w drobnostkach codziennych radości.
To są 4 SERCA PRZEMIANY, które odzwierciedlają Twoją gotowość do tego, aby trwale przemienić własne życie.

Na nich oparte są wszystkie moje programy oraz kursy!

Te serca to także logo Karpackiego Sekretu, czyli mojej misji, w której pragnę pomagać kobitom przemieniać trudności i cieszyć się życiem. 

Serca Przemiany w praktyce…

Kiedy podejmiesz decyzję o przemianie własnego życia to zazwyczaj jest ona pod wpływem trudności, które napotkałaś. Wówczas budzisz się, często przechodząc upadek i… pragniesz żyć inaczej – szczęśliwie, radośnie, w pełni sobą, tym, co jest dla Ciebie ważne, po prostu swoim życiem.

Z ograniczeń – przeciwności losu, wyzwań wyciągasz pozytywne „lekcje”  i tutaj, aby je definitywnie rozwiązać „musisz” pójść głębiej sięgając swojego najmocniejszego fundamentu – miłości do samej siebie, która otworzy przed Tobą nowe drogi – szans i możliwości w osiąganiu tego, czego pragniesz najmocniej. Jeśli rozwiniesz w sobie to piękne uzdrawiające uczucie to radość życia zagości do Ciebie błyskawicznie.

Kiedy otworzysz swoje SERCA PRZEMIANY kluczami: otwartości, miłości do samej siebie, działania i świadomości to zmiany, o jakich marzysz w Twoim życiu nastąpią bardzo szybko. Dlaczego? Ponieważ będziesz wysyłała do świata, ludzi… energię, intencję, pragnienia w 100 % Ciebie prawdziwej – swoją autentyczność sięgającą Twojego serca. A nic tak jak prawdziwość spowoduje zmiany przyciągając to, co najmocniej pragniesz.

Jak przemieniałam swoją największą życiową trudność – Koło Wiecznego Odchudzania – w najpiękniejszą życiową pasję – Zdrowy Styl Życia, którą dzielę się w mojej pracy dowiesz się w Listach Wdzięczności Karpackiego Sekretu, którymi już wkrótce będę się z Tobą dzielić zdradzając Ci moje sekrety przemiany i radości.  

A tymczasem…
Rozpocznij trwałą przemianę życia stawiając jesienią czoła Wyzwaniom!
Dołącz do darmowego kursu on-line PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI
Jeśli Ci się podobał ten artykuł i uważasz, że jest wartościowy to napisz proszę kilka zdań w komentarzu.
Podziel się z nim z Twoimi znajomymi udostępniając go.
Będę Ci bardzo wdzięczna!

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky