Jesienią staw czoła Wyzwaniom! PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI Ci w tym skutecznie pomoże!

Jesień to pora roku w której zbieramy to, co posiałyśmy przez cały rok, do momentu w którym się znajdujemy. To taki symbol pięknej dojrzałości wynikającej, ze świadomości samej siebie i swoich największych potrzeb, które często właśnie jesienią się ujawniają. Dlaczego? Być  może powodem jest zbliżający się koniec roku…

Jesień to doskonały czas na to, aby stawić czoła Wyzwaniom, które czekają do rozwiązania w Twoim życiu! Nie warto odwlekać ważnych decyzji i działań na grudzień, nowy rok… w nieskończoność… Bo nierozwiązana trudność i tak do Ciebie powróci i za każdym razem obierając Ci wszystkie siły, motywację, energię życiową. Wiem, że pokonywanie trudności to nie łatwa sztuka, ale wszystkiego można się nauczyć. TAK pokonywać TRUDNOŚCI także można się NAUCZYĆ i ja pragnę Ci w tym pomóc i to zupełnie ZA DARMO!

Dlaczego akurat Ja mogę pomóc Ci skutecznie „pokonać” życiowe trudności?

Ja jako coach dzielę się moimi programami, narzędziami, kursami, które są wynikiem mojego przepracowanego doświadczenia z samą sobą i moimi klientami – moje sekrety przemiany to są gotowe recepty na rozwiązanie danego problemu.

Ja jako kobieta wchodzę głębiej w dane trudności i dzięki temu jest mi potem łatwiej i szybkiej Was rozumieć.

Wiem jak to jest kiedy  cały świat wali Ci się na głowę…

Życie mnie nie oszczędzało od trudności… jako nastolatka wpadłam w Koło Wiecznego Odchudzania w którym trwałam aż 10 lat.  Ta olbrzymia trudność prawie zdegradowała moje zdrowie, życie…

Pamiętam ten przełomowy moment jak dziś kiedy zrozumiałam czym jest odchudzanie i dlaczego się odchudzam. Odkryłam przyczyny – źródła wiecznego karania samej siebie za „coś” na co nie miałam wpływu w życiu.

Ta chwila to był dla mnie ogromny wstrząs, czułam jakbym się rozbiła, to była rozpacz… trwałam w takim stanie bezsilności przez kilka dni i już wtedy podjęłam decyzję, że zawalczę o własne zdrowie, marzenia i szczęście.


Przeżyłam ten smutek, zaakceptowałam ten stan i ta świadoma akceptacja oddała mi siłą, która pomogła mi krok po korku pokonać tego „olbrzyma”.  Bardzo ważne jest to, aby taki stan upadku zaakceptować, pobyć w nim „sam na  sam” bo tylko wtedy przerodzi się on w siłę, a z czasem wpłynie rozwijająco na nasze życie.


Z tą trudnością powiązane były inne mniejsze i większe trudności, które sukcesywnie rozwiązywałam w swoim życiu, aż z czasem po 7 latach własnej przemiany życia  wyszłam z tej okropnej choroby: ciała, umysłu i duszy całkowicie uzdrawiając własne zdrowie. Poznać bliżej moją historię przemiany możesz TUTAJ

Ja nauczyłam się przemieniać trudności, nie była to jednak łatwa i szybka nauka. Trwała ona aż 7 lat. Obecnie zrobiłabym to szybciej ponieważ mam narzędzia, które mi w tym skutecznie pomogły. Narzędzia te odkryłam na swojej drodze przemiany, i obecnie stosuję je w sytuacjach, które tego wymagają. Choć to, co teraz mnie spotyka jest malutkie w porównaniu z tym, czego w przeszłości doświadczyłam.


Jak to się stało, że „działa” to, co wypracowałam wśród kobiet z którymi pracuję?

Przepracowałam samą siebie, całe swoje życie, największe życiowe trudności i dzięki temu czuję się silniejsza. Nauczyłam się świadomej akceptacji żegnając raz na zawsze przeszłość, mam  więcej determinacji, jestem konsekwentna w realizacji tego, co jest dla mnie najważniejsze. Mam nowe pomysły, które zawieram w moich programach coachingowych, narzędziach rozwojowych, kursach on-line, które uwielbiam tworzyć bo od razu czuję ich moc skuteczności. Zapewne znany jest Ci Generator Radości Życia – to niezwykłe narzędzie rozwojowe, które pomoże Ci rozpocząć trwałą przemienię życia. Dowiedz się o nim więcej TUTAJ

 

Jak powstał pomysł na powstanie kursu on-line PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI?

Własnego bloga zaczęłam prowadzić pod koniec  2014 roku i przez cały rok do końca 2015 systematycznie zamieszczałam na nim artykuły. W tym czasie poradziłam także grupowe szkolenia i coaching indywidualny z kobietami. W  roku 2016 „zawiesiłam” swoją aktywność zawodową – blogerki także, a powodem była ciąża i pierwsze kroki w nabywaniu doświadczenia świeżej mamy 😉 Obecnie wiem, że to był błąd z mojej strony, którego „skutki” naprawiam i będę jeszcze. Powróciłam do aktywności zawodowej bardzo szybko, gdy Ksawuś – mój synek miał ukończone 3 miesiące – wówczas miałam bardzo duże zlecenie coachingowe i czułam, że nie może minąć mnie taka okazja, a aktywność zawodowa zawsze dodawała mi codziennego paliwa do życia 😉  W kwietniu tego toku powróciłam także do aktywności w sieci na 100% „odkurzając” min. swojego bloga.

Dlaczego Ci o tym piszę?

Łącząc wszystkie okresy mojej pracy coachingowej w różnych  „gałęziach”: sesje indywidualne, warsztaty grupowe czy zwykłe przyjacielskie rozmowy najczęstszą  przyczyną naszych spotkań były TRUDNOŚCI – jak sobie z nimi radzić, co zrobić aby już nigdy nie powracały. Podobnie było z artykułami na blogu – największą oglądalnością cieszyły się i cieszą obecnie artykuły o tym, jak przemienić trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia, a zaraz po nich jest radość życia, która jest z nimi nierozerwalnie połączona.

Otrzymuję także od Was wiele zapytań nt. trudności i podczas wakacji podjęłam decyzję, że stworzę kurs on-line dzięki któremu będę mogła pomóc nieograniczonej ilość kobiet – to jest piękne! 🙂

Nad kursem pracowałam ok. 4 tygodnie, tak krótko ponieważ materiały merytoryczne, ćwiczenia, inspiracje miałam już wcześniej zebrane. To, co musiałam zrobić to przetworzyć treści on-line. Jenak przyznam Ci się, że przetworzenie do sieci własnego doświadczenia, pracy nad samą sobą – 7 lat przemiany i 4 lat aktywności zawodowej nie jest łatwe.               

Zastanawiasz się czy kurs PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI jest dla Ciebie?

Ten kurs NIE jest dla kobiet, które?

⇒ Uciekają od odpowiedzialności za własne życie
⇒ Nie wierzą w to, że każda trudność ma ukrytą pouczającą lekcję do odrobienia  
⇒ Uważają, że trudności to ciężary, które należy dźwigać w swoim życiu

Ten kurs JEST dla kobiet, które:

⇒ Pragną wziąć odpowiedzialność za własne życie
⇒ Pragną stawić czoła trudnościom traktując je jako Wyzwanie – Wezwanie do Działania
⇒ Pragną zwiększyć świadomość tego, po co trudności pojawiały się w ich życiu
⇒ Chcą nauczyć się czerpać siłę z napotykanych trudności
⇒ Chcą przemieniać trudności w rozwijające doświadczenia podnosząc jakość swojego życia
⇒ Pragną wzmocnić swoje poczucie wdzięczności doceniając samą siebie i to, co mają.

Ten ten kurs jest dla Ciebie!

Jeśli potrzebujesz pomocy w skutecznej przemianie trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia to dołącz do darmowego kursu on-line PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI, który startuje już 18 września w grupie BANK RADOŚCI.

 Co oznaczają dla Ciebie napotykane trudności w życiu?

Są wezwaniem do działania podnosząc jakość swojego życia czy okazją do wycofania się z realizacji zaplanowanych celów?

Co czujesz kiedy je spotykasz?

Złość, frustrację, smutek, a może chęć do działania aby je pokonać?

Czy postrzegasz je jako zagrożenie, a może szansę na nowe doświadczenie, zmianę…?

No właśnie, jestem ciekawa jak to jest u Ciebie?
Szansa na nowe doświadczenie czy zagrożenie?
Podziel się komentarzu!
Jeśli uważasz, że ten artykuł jest wartościowy to podziel się nim!
Udostępnij go na swoim Fun Page.

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky