Monika Bulik

Przemieniacz Trudności – Kurs on-line za darmo dla Ciebie!

PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI to 10 dniowy kurs on-line o tym: Jak przemieniać trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia? Biorąc w nim udział poznasz 10 skutecznych Kroków oraz zbudujesz własną Studnię Wdzięczności, które pomogą Ci raz na zawsze „pokonać” największe Wyzwania. 

Skąd pomysł na ten darmowy kurs on-line?

Wiele z Nas poddaje się trudnościom jakie pojawiają się w naszym życiu…

Odpuszczenie i w konsekwencji brak ich rozwiązania to postawa, która pochłania najwięcej radości w naszym żuciu. I to nie jest tak, że jak je odpuścimy to one już sobie nie powrócą. 

Powrócą i to jeszcze wiele razy dopóki ich nie „pokonasz” – definitywnie rozwiązując. Za każdym razem taki powrót będzie kosztował Cię co raz to więcej energii, motywacji. 

Dlatego tak ważne jest to, abyś rozwiązywała w swoim życiu trudności jak się tylko pojawią – od razu stawiając im czoła! Na początku nie jest to  łatwa sztuka ale z czasem i po nabyciu pewnych umiejętności można się jej efektywnie nauczyć 😉

A czym masz świadomość tego, że na początku kiedy pojawia się w Twoim życiu jakaś trudność, to postawa wdzięczności pomaga Ci ją zaakceptować przełamując stan negatywnego myślenia…

Natomiast kiedy przejdziesz do konkretnego działania to z wdzięczności będziesz  czerpała największą siłę, aby ją „pokonać”. Dlatego tak ważne jest świadome i codzienne pielęgnowanie poczucia wdzięczności. Tylko jak to zrobić jeśli w ogólne się jej nie praktykuje? W celu rozpoczęcia świadomej praktyki wdzięczności „musisz” docenić samą siebie i to co masz akceptując przeszłość. Pomoże Ci w tym skutecznie Studnia Wdzięczności – to trening świadomej wdzięczności. Biorąc w nim udział zbudujesz taką własną Studnię z jej prawdziwym źródłem –  miłość do samej siebie i bezgranicznej akceptacji. 

Co do powodów dlaczego robię ten kurs?…

Otrzymuję od wielu kobiet wiele zapytań o tym jak radzić sobie z trudnościami, co robić aby je „pokonać” w swoim już raz na zawsze. Dlatego pragnę tych kobietom, a także i Tobie pomóc w tej niełatwej sztuce. Mam głęboka nadzieję, że kurs on-line Przemieniacz Trudności skutecznie Wam w tym pomoże 🙂

Od czego zacząć skuteczną przemianę trudności?

Świadomości, że każda trudność to wezwanie do działania, to zawsze przełomowy moment, punkt zwrotny w Twoim, w którym „musisz” dokonać wyboru.

Sytuacja wyboru zawsze stwarza nowe możliwości doskonalące jakość Twojego życia. To szansa aby raz na zawsze zamknąć przeszłość: negatywne przekonania, stare nawyki, wybaczyć –  biorąc odpowiedzialność za samą siebie i swoje życie. To także doskonała „okazja” aby zweryfikować swoje wartości, cel życiowy i umocować swoje poczucie sensu.

Wszystkie trudności, które Cię spotykają zależą od czynników zewnętrznych – nagłych niesprzyjających zdarzeń oraz przede wszystkim od Twojego sposobu postrzegania rzeczywistości i zaistniałych zdarzeń – czyli od CIEBIE!

Dlatego tak ważne jest to, aby się im nie poddawać oraz nie „walczyć” z nimi  bezcelowo!

Zawsze miej świadomość tego, co chce Ci „powiedzieć” trudność ⇒ jaką możliwość wyboru Ci stwarza, a następnie możesz przejść do jej rozwiązania podnosząc jakość swojego życia.

Tylko… Jak tego dokonać?

„Musisz” się przygotować czyli posiąść wiedzę i umiejętności, które zwiększą Twoją świadomość i tym samym pomogą – mieć „ we własnej  kieszeni” gotowy zawsze do użycia Przemieniacz Trudności, który niczym kotwica pełna mocy Ci  w tym skutecznie pomoże. 

Wiadomo, że jedne trudności wymagają od Nas większego pokładu energii, cierpliwości, zrozumienia, a drugie mniej. Zapewne w jednym i drugim przypadku możemy sobie z nimi poradzić jeśli wiemy, co należy zrobić jak już zapukają do naszego życia.

Dlatego nie czekaj na ten specjalny moment, przygotuj się i zdobądź zupełnie za darmo pewną wiedzę i umiejętności, które pomocne Ci będą w ich skutecznej przemianie!

Za każdym razem kiedy poradzisz sobie z jakąś trudnością to przejdziesz na kolejny poziom swojego życia – zwiększonej świadomości – tego, co  jest dla Ciebie najważniejsze, poczucia sensu, celu życiowego, szczęścia – po prostu radości życia z każdego dnia.

Co może Ci skutecznie pomóc pokonywać trudności?

Wzmocnione poczucie wdzięczności! Jeśli doceniasz samą siebie i to, co masz to zawsze więcej otrzymujesz i tym samym zwiększasz swoją siłę w rozwiązywaniu największych trudności. 

Wdzięczność to klucz do Twojej radości z każdego dnia!

Dlatego przystępując do tego darmowego kursu on-line otrzymasz ode mnie także w prezencie Studnię Wdzięczności – narzędzie, które pomoże Ci wzmocnić Twoje poczucie wdzięczności tak abyś szybciej i skuteczniej pokonała największe trudności.

Po co stworzyłam ten kurs on-line?

Pragnę abyś nauczyła się skutecznie rozwiązywać napotykane trudności w życiu, które są największymi blokadami Twojej radości życia. Każde takie rozwiązanie – zakończone sukcesem wzmocni Twoją motywację i energię do dalszego działania wzmacniając Twoje poczucie szczęścia! To jest piękna sztuka, której owoce są bezcenne! 

Przemieniacz Trudności czyli gotowa „Recepta 10 Kroków” jak poradzić sobie skutecznie z trudnościami to najważniejszy fundament Twojego Banku Radości Życia. Jeśli zbudujesz taki Bank to już zawsze będzie generował w Twoim życiu radość pomagając Ci w realizacji tego o czym najintensywniej myślisz, najmocniej marzysz i tęsknisz w najważniejszych obszarach Twojego życia.

W jaki sposób otrzymasz za darmo ten kurs on-line?

Cały kurs będę prowadziła w grupie Bank Radości na Facebook-u, której stworzona została dla kobiet pragnących zadbać o swoją radość życia i cieszyć się każdym dniem. Każdego dnia będzie na niej publikowany dostęp do materiałów  rozwojowych pełnych inspiracji.

Kiedy będzie miał miejsce ten kurs on-line?

10 dni podczas tygodnia: od 18 do 29 września.

W weekendy nie otrzymasz ode mnie nowych materiałów ale możesz wykorzystać ten czas na nadrobienie zaległości z 5-ciu dni, czy głębszą refleksję z tygodniowego działania.

Jak będzie wyglądał każdy dzień kursu?

Każdego dnia w grupie Bank Radości:

Otrzymasz ode mnie dostęp w postaci posta z linkiem do materiałów w postaci PDF skąd je pobierzesz. 

Będę prowadzić live na Facebooku-u – mini szkolenie wprowadzające  –  do danego dnia pełne merytorycznej wiedzy, wskazówek, inspiracji tak abyś skutecznie i z łatwością ukończyła określony materiał rozwojowy przekładając na własne życie.

Szkolenia będą odbywać się od poniedziałku do piątku o godz. 10:00.

Otrzymasz specjalne zadanie na grupie, które ma na celu zbudowanie przez Ciebie własnej Studni Wdzięczności. Zadania zostały stworzone w prosty i praktyczny sposób tak abyś mogła je od razu wprowadzić do swojego życia.

Staw jesienią czoła Wyzwaniom!!!

Program 10 dniowego kursu on-line PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI za darmo dla Ciebie:

1 dzień: Jakie Wyzwania wzywają mnie do działania?

Zrobisz listę wszystkich Wyzwań jakie przed czekają w Twoim życiu do rozwiązania, a następnie  nadasz im skalę ważności. Dokonasz szczerej i z głębi serca analizy wszelkich ograniczeń, także tych z przeszłości blokujących Cię do realizacji zaplanowanych celów i radości życia z każdego dnia. Na końcu wybierzesz 3 największe wyzwania, które są najpilniejsze do rozwiązania w Twoim życiu.

2 dzień: Co dobrego dają mi te doświadczenia?

Do trzech najpilniejszych i najważniejszych trudności odkryjesz przesłanie jakie Ci niesie. To zrozumienie sięgnie źródła powstania danych ograniczeń. Jest to bardzo ważny krok, który pomoże Ci skutecznie krok po kroku  rozwiązać największą trudność. 

3 dzień: Jak poradziłaś sobie z podobnymi trudnościami w przeszłości?

Przypomnisz sobie Twoje największe sukcesy z przeszłości, które sprawiły, że pokonałaś największe trudności swojego życia. To przełomowe momenty, które pozytywnie wpłynęły na  jakość Twojego życia i miejsce w którym się obecnie znajdujesz.

4 dzień: Jakie moje role życiowe mogą mi pomóc w rozwiązaniu Wyzwań?

Poznasz swoje role życiowe na płaszczyznach codzienności w której funkcjonujesz. Do każdej roli przykładasz się mniej lub bardziej, w zależności od tego jakie znaczenie im przypisujesz. Uświadomisz sobie, które role są dla Ciebie najważniejsze i jakie ukryte w nich skarby mogą Ci skutecznie pomóc pokonać największe trudności.

5 dzień: Czego tak naprawdę pragnę?

Przemienisz wyzwanie priorytet – to czego nie chcesz, w najgłębsze pragnienie – to, czego chcesz w zamian – dokonując głębokiej analizy rzeczywistości w której funkcjonujesz. Wybierzesz jedno – najważniejsze na obecny moment Twojego życia Wyzwanie, które stanie się priorytetem w działaniu.

6 dzień: Czego potrzebuję aby rozwiązać moje Wyzwania?

Zweryfikujesz czego potrzebujesz do rozwiązania największego Wyzwania. Następnie odkryjesz swoje skarby na poziomach Piramidy Diltsa, które skutecznie pomogą Ci „przejść” z powodzeniem przez największe Wyzwanie.

7 dzień: Co mnie motywuje aby rozwiązać moje Wyzwania?

Odkryjesz największe źródła swojej wewnętrznej motywacji, które nierozerwalnie połączone są z Twoimi wartościami. Następnie uświadomisz sobie zmieni się Twoje życie, kiedy rozwiążesz największe Wyzwanie.

8 dzień: Co by było, gdyby…?

Wykonując tą Inwestycję zwiększysz swoje szanse w realizacji zaplanowanego celu. Uzyskasz szczery obraz tego, co pragniesz osiągnąć rozwiązując z sukcesem Wyzwanie, a także tego, czego możesz się spodziewać jak do tego nie dojdzie. Dzięki temu zwiększysz swoją motywację do działania.

9 dzień: Mój Plan Działania!

Stworzysz nadrzędzie, które pomoże Ci utrzymać samodyscyplinę w realizacji zaplanowanych działań. Oparte ono będzie na krokach – dziennych, działaniach – tygodniowych i miesięcznych. Aby osiągnąć sukces wymagane są codzienne działania  i najskuteczniejsza jest metoda małych kroków.

Co dokąd odkładałaś?

Co zrobisz?

Kiedy to zrobisz?

10 dzień: Mój feedback wdzięczności!

Aby skutecznie osiągnąć to, co zaplanowałaś niezbędna jest systematyczna informacja zwrotna rozliczająca Twoje postępy. Będziesz robić sobie cotygodniowy –  w piątki – przegląd konkretnych działań. Dzięki temu ulepszysz swoje działania osiągać skutecznie to, czego pragniesz.

Na zakończenie kursu otrzymasz 3 niezwykłe Serca Wdzięczności wzmacniające Twoją Studnie Wdzięczności,  które już zawsze będą Ci towarzyszyć pomagając w koncentracji na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu.

W pokonaniu największych trudności najważniejsze są 3 elementy: właściwa samoocena, samoakceptacja i przekonanie o własnej skuteczności. Nauczysz się ich biorąc udział w kursie on-line Przemieniacz Trudności, który pomoże Ci skutecznie pokonać największe życiowe zakręty czerpiąc z nich siły, a z czasem przemieniając w dobre – rozwijające doświadczenia. 

Taka postawa sprawi, że odzyskasz i wzmocnisz panowanie nad trudną sytuacją i przekonanie o wpłynie na własne życie, a to jest klucz do Twojego poczucia bezpieczeństwa, które daje Ci wewnętrzny spokój i pewność, co z kolei jest najskuteczniejszą bronią w pokonywaniu największych trudności.

Zapraszam Cię także do udziału w spotkaniach live na żywo na Facebooku, które związane są z tematyką kursu on-line Przemieniacz Trudności. Będą one miały miejsce we wtorki i czwartki.  

Spotkania te będę transmitować z mojego Fun Page Karpacki Sekret-Monika Bulik i także zostaną one udostępnione w grupie Bank Radości.

Jak zbudowana jest Studnia Wdzięczności zobacz TUTAJ.

Comments 2

 1. Kasia Klocek
  30 sierpnia 2017

  SZTUKA WDZIĘCZNOŚCI to coś najpiękniejszego czego ostatnio doświadczam <3 I to prawda, że świat wtedy jest inny.

  1. Monika Bulik
   31 sierpnia 2017

   Zgadzam się w Tobą w zupełności 🙂

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky