Monika Bulik

Jak przyciągnąć do własnego życia to czego pragniesz? Generator Radości Życia Nawyk 10

Skutecznie Ci w tym pomoże zbudowanie 10 nawyku Generatora Radości Życia, który stanowi ♥Studnia Wdzięczności♥

Kiedy zapraszasz do swojego  życia wdzięczność to czasami możesz nie od razu  poczuć jej pozytywną moc oddziaływania. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie stają przed Tobą jakieś Wyzwania do rozwiązania, które blokują Cię od doceniania samej siebie i tego, co w życiu masz. I wtedy najpierw „musisz” zapragnąć te trudności definitywnie  „rozpracować”- porzucając raz na zawsze bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości. Oczywiście wyciągając z nich pouczającą naukę, która rozwijająco wpłynie na Twoje życie podnosząc jego jakość i tym samym wzmacniając miłość do samej siebie.

Najpopularniejsza spotykana praktyka wdzięczności to codzienne – zwykle wieczorne – na zakończenie dnia zadawanie pytania:

Za co jesteś dzisiaj  wdzięczna? 

Jak jednak uważam, że jeśli dopiero zaczynamy naukę tej niezwykłej sztuki to na początku należy dostać się do źródła naszej wdzięczności dzięki któremu docenisz samą siebie i to co masz! To z niego będziesz czerpała prawdziwe owoce wdzięczności, a z czasem pomoże Ci ono zbudować wymarzony dom pełen tego czego najmocniej pragniesz od życia.

To źródło jest częścią Twojej Studni Wdzięczności, które stanowi akceptację – miłość do samej siebie  i sprawia, że jest ona głęboka i szeroka – dzięki czemu możesz w niej zmieścić nieograniczoną ilość wdzięczności, miłości i radości, której doświadczasz w życiu na co dzień.

Co zrobić, aby przyciągnąć do własnego życia to czego pragniesz?

Zbuduj własną Studnię Wdzięczności♥ z pięknym i prawdziwym źródłem – akceptacji samej siebie i tego co masz, dzięki której: 
⇒ Rozpoczniesz proces uwalniania się od wszelkich ograniczeń odpychających Cię od realizacji upragnionych celów
⇒ Docenisz samą siebie wzmacniając miłość do samej siebie i tym samym zadbasz o swój wewnętrzny spokój, który jest najmocniejszą siłą w pokonywaniu największych trudności, a także potęgujący radość i poczucie szczęścia.
⇒ Zaczniesz koncertować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu wzmacniać swoje poczucie sensu.
⇒ Zaakceptujesz miejsce w którym obecnie się znajdujesz w życiu i dzięki temu otworzysz się na nowe szanse i możliwości w osiąganiu upragnionych celów
To wszystko sprawi, że wzmocnisz kontakt w własną duszą – ponieważ dusza kocha prawdę!

Jak zbudować własną Studnię Wdzięczności?

Odkryj 10 świadomości sięgających źródła Twojej Studni Wdzięczności!

1 Gdzie jestem? Gdzie pragnę być?

Dokonasz oceny w jakim punkcie znajdujesz się w najważniejszych „obszarach” swojego życia: bogactwa wewnętrznego – miłości do samej siebie, zdrowia i bogactwa zewnętrznego: finansów/pracy, rodzina/najbliżsi. Następnie do każdego z nich zapiszesz swoją intencję na najbliższy miesiąc. A na zakończenie wyznaczysz codzienną jedną wzmacniającą czynność dzięki której  zaczniesz dbać o te obszary życia.

2 ♥ Dlaczego pragnę cieszyć się życiem?

Jeśli pragniesz skutecznie i trwale przemienić własne życie to niezbędna jest świadomość powodów dla których pragniesz tego dokonać. – jakie konkretnie rezultaty chcesz uzyskać.  Aby praca nad nimi była lżejsza i przyjemna to ważne jest to aby  były one spójne z Twoimi wartościami czyli tym , co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Energia podąża za intencją! W tym dniu sięgniesz głębi swojej motywacji wydobywając najgłębsze tęsknoty, marzenia…

3Od czego pragnę się uwolnić?

Rozpoczniesz proces świadomego porzucania bagażu przeszłości zaczynając zmianę od samej siebie wybaczając sobie wszelkie ograniczenia, których doświadczyłaś w życiu. Zrozumienie i akceptacja przeszłości otworzy przed Tobą nowe szanse i możliwości w osiągnięciu tego czego najmocniej pragniesz.

4Za, co jestem wdzięczna w życiu?

Odkryjesz 7 fundamentalnych wdzięczności w swoim życiu, które stanowią bardzo ważną część Twojej Studni Wdzięczności. To one sprawiają, że każdego dnia Twoja Studnia jest głęboka i szeroka dzięki czemu przyciągasz do swojego życia to co pragniesz mieć.

5Jakie są moje największe sukcesy życia?

Uświadomisz sobie największe sukcesy życia czyli przełomowe momenty, które ukształtowały Twoje życie. Jest to kluczowa świadomość w skutecznym i trwałym pokonywaniu wyzwań jakie pojawiają się w Twoim życiu. To z nich wyciągasz największe życiowe lekcje, które pomagają Ci zrozumieć Twoje prawdziwe sposoby postępowania zawsze poznając głębiej samą siebie i swoje największe potrzeby, pragnienia, tęsknoty…

6 ♥ Jakie są moje skarby energetyczne?

Uświadomisz sobie co dodaje Ci energię, a co ją obniża. Dzięki temu zaczniesz stopniowo pozbywać się pożeraczy energetycznych z Twojego życia na rzecz działań wzmacniających Twoją energię. To z kolei sprawi, że zaczniesz mocniej kontentować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu.

7W co tak naprawdę wierzę?

Zidentyfikujesz swoje najmocniejsze negatywne przekonania w najważniejszych obszarach twojego życia. Poznasz także unikane emocje, które powracają do Twojego życia. Dzięki temu rozpoczniesz proces świadomego odczytywania intencji emocji zmieniając swoje przekonania.

8Co moje ciało mówi o mnie?

Poznasz komunikaty jakie płyną z Twojego ciała, a także odkryjesz największe i najważniejsze jego potrzeby. Następnie podejmiesz zobowiązania wobec własnego ciała dzięki którym zadbasz o nie.

9Gdzie mieszka moja dusza?

Poszukasz własnej duszy w przestrzeni w której żyjesz rozpoczynając proces świadomego  jej oczyszczania.  Zaprosisz naturę do własnego domu i zaczniesz pozbywać się rupieci, które zagracają Twój dom i Twoje wnętrze.

10Za co jestem dzisiaj wdzięczna?

Tutaj stworzysz plan działań, które zadbają o najważniejsze obszary Twojego życia: bogactwa wewnętrznego – miłości do samej siebie, zdrowia i bogactwa zewnętrznego: finansów/pracy, rodzina/najbliżsi. Zrobisz także pierwszy Krok w kierunku wzmacnia każdego obszaru. Otrzymasz w prezencie 3 niezwykłe serca wdzięczności, które skutecznie pomogą Ci o nią zadbać w dalszej pracy potęgowania jej mocy oddziaływania.

Dlaczego wypracowanie tego nawyku jest tak ważne dla Twojej radości?

W czym pomoże Ci zbudowanie własnej Studni Wdzięczności?

Dzięki niej raz na zawsze porzucisz bagaż zbędnych doświadczeń z przeszłości uwalniając Cię od ograniczeń, przeszkód, trudności blokujących Cię od prawdziwej radości z każdego dnia, a także osłabiających Twoją miłość do samej siebie. Wówczas docenisz samą siebie i to, co masz w życiu i zaczniesz koncentrować się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Dzięki tak pięknej i świadomej koncentracji zaczniesz przyciągać to o czym marzysz, czego pragniesz, za czym najmocniej tęsknisz nawiązując kontakt z własną duszą.

Wzmacniając miłość do samej siebie zaakceptujesz siebie taką jaką jesteś, a także to, co w życiu masz. Ta akceptacja zadba o Twój wewnętrzny spokój, który jest najmocniejszą siłą w pokonywaniu największych trudności, a także potęgujący radość i poczucie szczęścia.


♥STUDNIA WDZIĘCZNOŚCI♥  jest częścią kursu on-line PRZEMIENIACZ TRUDNOŚCI, który będzie miał miejsce od 18 do 29 września w grupie Bank Radości na Fecebook-u. 

Już teraz zrób pierwszy Krok w budowie własnej ♥Studni Wdzięczności♥ i pobierz za DARMO to niezwykłe narzędzie w formie PDF i dołącz do darmowego kursu on-line.

Twoja Inwestycja na dzisiaj:

Weź kartkę papieru i zastanów się przez chwilkę: Jakie są Twoje fundamentalne wdzięczności w życiu?

Najpierw wypisz wszystkie wdzięczności, które przychodzą Ci do głowy, a następnie na drugiej stornie kartki wybierz tych 7 kluczowych i nadaj im skalę ważności od 1 – najważniejsza, do 7 – mniej ważna. To do dzieła!

Moje fundamentalne wdzięczności:

………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………….

Pamiętaj!
Jeśli krytykujesz i osądzasz to Twoje Studnia wysycha. Jeśli cieszysz się życiem: wschodem słońca, porankiem, spacerem, rodziną, pracą, realizację celów… to Twoje Studnia Wdzięczności jest głęboka pełna miłości i radości przyciągając do Twojego życia to, czego pragniesz!

Im bardziej doceniasz to co masz, tym więcej otrzymujesz.!

Jeśli Ci się podobało to daj mi like, a także udostępnij te artykuł na swoim profilu Facebooka.

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky