Jak wzmocnić kontakt w własną duszą? Generator Radości Życia – nawyk 8

Twoja dusza to prawdziwa część Ciebie i tego, co jest dla Ciebie najważniejsze. „Zdrowa” czyli radosna dusza pełna jest miłości do samej siebie, która odzwierciedla Twoje wysokie poczucie własnej wartości. Czasami jest tak, że to co najważniejsze mamy głęboko ukryte, a jednak w głębi serca i ducha mocno za tym tęsknimy marząc o tym, aby stało się rzeczywistością. Tylko jak pokochać samą siebie bezgranicznie, oderwać się od wiru obowiązków i syndromu pędzącego świata w którym nie mamy wolnego czasu? Zatrzymaj się pomimo wszelkim ograniczeniom i wybierz się na spotkanie z naturą, która Ci w tym skutecznie pomoże!

Dlaczego wypracowanie tego nawyku jest tak ważne dla Twojej radości?

W obecności natury błyskawicznie odprężysz własne ciało usuwając wszelkie napięcia, stres, negatywne myśli. Podczas chwili naładujesz swoją baterię wspierającą energią, która pomoże Ci w pokonywaniu największych trudności. Jej magia oddziaływania sprawi, że zaczniesz optymistycznie patrzeć na całe swoje życie i to, co posiadasz. A to wszystko sprawi, że wzmocnisz miłość do samej siebie i tym samym więcej własnej duszy doświadczysz. Ta miłość otworzy Ciebie prawdziwą i to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu odkrywając sens życia. Doda Ci siłę w realizacji upragnionych celów, a natura sprawi, że o każdej porze roku będziesz czuła się radośniejsza pielęgnując własne wartości!

Pokochanie samej siebie i pielęgnowanie tego stanu to najwspanialszy klucz otwierający Twoje bramy ku realizacji upragnionych celów.

Jak zacząć budowę tego nawyku?

Co zrobić, aby nawiązać kontakt z własną duszą?

Krok 1

Chodź jak najczęściej na spacery ja często tylko możesz!

Podczas ich trwania przyglądaj się krajobrazom, drzewom, kwiatom, chmurom… wówczas w Twoim organizmie nastąpi stan głębokiej koncentracji, który uspokoi Twoje ciało i umysł oraz skontaktuje się z Twoją duszą.  

Niezwykłe piękne są poranki jak wszystko budzi się do życia, a razem z nim dla Ciebie bezgraniczne szanse i możliwości w realizacji upragnionych celów.

Krok 2

Pytaj się co jest dla Ciebie najważniejsze!

Podczas spacerów pomyśl:

Co jest dla mnie najważniejsze na ten moment?

Jakie działania podejmę?

Czy zgodne to jest z moimi wartościami?

Krok 3

Rozwiązuj największe trudności i przemieniaj negatywne emocje!

Jeśli szukasz rozwiązania jakiegoś problemu, czujesz zmęczenie, bezsilność a nawet złość to zawsze od razu wybierz się na spacer. Przekonasz się bardzo szybko o zbawiennym wpływie natury na najtrudniejsze sytuacje czy stany emocjonalne.

Krok 4

Oddychaj świadomie!

Wykonując te wszystkie kroki nie zapomnij jeszcze o tym bardzo ważnym kroku. Oddychanie jest życiem, Twoją energią  życiową! Dlatego biorąc wdech pomyśl sobie jak wysyłasz do swojego wnętrza czyste pełne miłości powietrze – miłość, a podczas wydechu wyrzuć z siebie wszystko co Ci przeszkadza – ograniczenia.

Jak zacząć praktykę świadomego oddychania oraz więcej przydatnym wskazówek już wkrótce znajdziesz w artykule poświęconym nawykowi 9 Generatora Radości Życia.

Zapamiętaj 😉

Natura sprawia, że o każdej porze jesteś szczęśliwa ciesząc się życiem!
A każda pora roku wartościuje to, co jest dla Ciebie najważniejsze wzmacniając Twój kontakt z własną duszą!

Już wielokrotnie to powtarzałam, ale będę mówić o tym już zawsze:

Owocem miłości do samej siebie jest bezgraniczna radość! 

Pragniesz poznać własną duszę odkrywając i rozwijając to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, a jednocześnie wzmocnić miłość do samej siebie i poczucie własnej wartości?
Pobierz za darmo Generator Radości Życia i zacznij budowę nawyku ♥„Spotkań z Naturą”♥ a także innych nawyków, które pomogą Ci cieszyć się życiem!

Przekonaj się jakie to łatwe z Generatorem Radości Życia!

[wysija_form id=”4″] 

Więcej o tym niezwykłym narzędziu rozwojowym znajdziesz TUTAJ

A już teraz dołącz do grupy Bank Radości! Czekamy na Ciebie 😉

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky