Jak poradzić sobie z niezaplanowanymi wydarzeniami w życiu? Zmiana moich wakacyjnych planów!

Pisałam do Ciebie w sprawie 3 wakacyjnych prezentów jakie dla Ciebie przygotowałam i miałaś otrzymać w ciągu lipca i sierpnia:

Prezent 1 – mini kurs on-line:  Jak przemienić trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia?
Prezent 2 – mini kurs on-line:  Jak zbudować Bank Radości Życia?
Prezent 3 – Konkurs: Wygraj kurs on-line Bank Radości Życia!

Zapewne miałaś niejednokrotnie w swoim życiu, że zaplanowałaś sobie „coś” bardzo ważnego, osiągnięcie czegoś o czym marzyłaś z całego serca… a tutaj nagle niespodziewanie pojawiły się okoliczności, które zburzyły te plany. Spowodowały, że zrealizowanie zaplanowanych celów jest nie możliwe.

I właśnie u mnie w życiu pojawiała się w czerwcu trudność w postaci choroby – oczywiście wyleczalnej – tylko czasami bardzo wymagającej. Tak jak Ci pisałam wcześniej dałam sobie czas na jej zaakceptowanie, odkryłam wiadomość jaką mi niesie i powróciłam do aktywnego działania robiąc, to co kocham i m.in. planując wakacyjne prezenty dla Was. Jednak pojawiły się związane z moją chorobą okoliczności, które niestety wymagają wyłączenia się z pracy. W związku z tym ze smutkiem na twarzy 🙁 muszę przenieść realizację moich celów na najbliższy czas, także 3 zaplanowanych prezentów dla Was. Wszystkie 3 otrzymacie, tylko w innym terminie. Wierzę głęboko, że wszystko z moim zdrowiem „ułoży” się ja trzeba i w pełni pozytywnej energii, radości będę Was inspirować do skuteczniej przemiany trudności w siłę do działania, zbudowania własnego Banku Radości Życia w zaplanowanych darmowych kursach on-line.

Przepraszam Cię najmocniej! ♥ 

A teraz trochę inspiracji:

Jak poradzić sobie z sytuacjami na które nie mamy wpływu?

To wszystko zależy od tego jakiego rzędu są to sytuacje. Zawsze są mniej poważne, o mniejszych konsekwencjach i oczywiście bardziej o większych rezultatach. Jednak jest kilka sposobów jak możesz sobie z nimi poradzić, kiedy już „coś” niespodziewanego zapuka do Twojego życia:

Daj sobie czas i zaakceptuj zmianę!

Akceptacja wzmocni Twój wewnętrzny spokój, który pomoże Ci w zdrowym spojrzeniu na zaistniałą sytuację.

Zadbaj o siebie!

Kiedy poświęcasz czas na to, co sprawia Ci przyjemność, to wzmacniasz siłę w „rozpracowaniu” niespodziewanych sytuacji. Złapiesz także dystans nawet do największej trudności. 

Poszukaj wiadomości ją  niesie Ci to doświadczenie!

Każda trudność, wyzwanie jaka zapuka do Ciebie zawsze niesie Ci ważną wiadomość. Odszukuj przesłania jakie Ci niosą, często powiązane są z tym, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. To często przełomowe momenty Twojego życia.

Przeplanuj to, co zaplanowałaś!

Jeśli wyznaczyłaś sobie cele do zrealizowania i wiesz, że pojawiające się niespodziewane okoliczności sprawiły, że ich nie osiągniesz to przeplanuj je. Jednak najpierw daj sobie czas na stawienia czoła tym niezapowiedzianym zdarzeniom. Rozwiąż je, a następnie powróć do przeplanowanych celów.

Przystąp do działania z nowym planem!

Poświęć czas na „rozwiązanie” niespodziewanych okoliczności, ono zawsze doda Ci sił wzmacniając Twoją motywację  w realizacji nowego planu działania.

Dołącz do grupy Bank Radości i ciesz się razem z nami życiem!

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky