3 wakacyjne prezenty dla Ciebie! Ciesz się życiem świadomie i pięknie!

Przed nami tydzień w którym oficjalnie powitamy lato, które jest piękną porą roku zakwitnięcia. To także czas wakacji, które każda z Nas pragnie spędzić w wyjątkowy sposób: wypoczywając, dbając o siebie, czując beztroskość, będąc tu i teraz –  po prostu ciesząc się życiem świadomie i w pełni!

Ja czuję ogromną potrzebę aby cieszyć się życiem jeszcze mocniej podczas lata i pragnę także podzielić się tą radością i wdzięcznością razem z Tobą! W jaki sposób?

Dam Ci aż 3 wyjątkowe wakacyjne prezenty! Ich celem jest to, abyś razem ze mną zadbała mocniej o swoją Radość Życia.

Z każdego Prezentu będziesz mogła skorzystać  dołączając do Grupy na Facebook-u Bank Radości, która stworzona została przez ze mnie dla kobiet pragnących zadbać o swoją radość życia i cieszyć się każdym dniem.

3 wyjątkowe prezenty, które ode mnie otrzymasz za darmo:

Prezent 1 ⇒ kurs on-line:

Jak przemienić trudności w siłę do działania i dobre doświadczenia?
Podejmij Wyzwanie i odkryj 10 Sekretów!

Kiedy?

10 dni podczas tygodnia: od 17 do 28 lipca.

Jak będzie wyglądał każdy dzień?

Każdego dnia w grupie Bank Radości:

Otrzymasz ode mnie dostęp w postaci posta z linkiem do materiałów w postaci PDF skąd je pobierzesz. 

Będę prowadzić mini szkolenie wprowadzające  – live na Facebooku-u do danego dnia pełne merytorycznej wiedzy, wskazówek, inspiracji tak abyś skutecznie i z łatwością ukończyła określony materiał rozwojowy przekładając na własne życie. Szkolenia będą odbywać się od poniedziałku do piątku o godz. 10:00.

Specjalne zadanie na grupie, którego głównym celem jest to, abyś rozpoczęła budowę fundamentalnych nawyków dbających o Twoją Radość Życia z każdego dnia. Zadanie to od razu wprowadzisz do własnego życia.

 

Prezent 2 ⇒ mini kurs on-line:

Jak zbudować Bank Radości Życia?
Podejmij 5 dniowe Wyzwanie i dowiedz się jak zbudować własny Bank Radości Życia.

Kiedy?

5 dni podczas tygodnia: od 14 do 18 sierpnia.

Jak będzie wyglądał tydzień w tym Wyzwaniu?

Każdego dnia w grupie Bank Radości:

Otrzymasz ode mnie dostęp w postaci posta z linkiem do materiałów w postaci PDF skąd je pobierzesz. 

Będę prowadzić mini szkolenie live na Facebooku-u wprowadzające do danego dnia szkolenia, a na zakończenie podsumowujące cały tydzień.

Każdego dnia otrzymasz także dodatkową Kartę Inspiracji, która będzie pełniła rolę specjalnego zadania na grupie, którego głównym celem jest to, abyś wzmocniła budowę swojego Banku Radości Życia. Zadanie to od razu wprowadzisz do własnego życia.

 

Prezent 3  ⇒ konkurs:

Wygraj kurs on-line Bank Radości Życia!

Na zakończenie tych niezwykłych Wyzwań otrzymasz ode mnie szansę na to, aby wygrać za darmo kurs on-line Bank Radości Życia w konkursie od opowiadając na pytanie: Dlaczego warto zbudować własny Bank Radości Życia? „Na świeżo” po naszych wspólnych wakacyjnych zabawach i wyzwaniach dbających o naszą radość i szczęście będzie to zapewne niezwykłe podsumowanie, którego już się nie mogę doczekać. 

Kiedy?

7 dni od 18 do 25 sierpnia

Gdzie?

W grupie Bank Radości i na moim Fun Page Karpacki Sekret Monika Bulik

To będę niezwykłe i wyjątkowe wakacje podczas których wspólnie zadbamy o naszą radość życia tak aby cieszyć się każdym dniem! 

Jeśli jeszcze nie jesteś na mojej liście to zapisz się na mój newsletter Karpacki Inspirator wówczas nie ominą Cię żadne informacje o prezentach, konkursach i wszystkich nowościach na blogu.

[wysija_form id=”5″]

Zapisując się na tę Listę otrzymasz ode mnie niezwykłe narzędzie Generator Radości Życia, który jest częścią tego niezwykłego kursu on-line. Pomocny Ci on będzie w skutecznej budowie nawyków aby cieszyć się życiem z każdego dnia!

Dołącz do grupy Bank Radości już teraz, czekamy na Ciebie! 

 Podobają Ci się moje wakacyjne prezenty?

 

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky