Jak codziennie realizować własną misję życia? – Generator Radości Życia Nawyk 3

Jeśli wiesz Kim jesteś lub Kim chcesz być, co kochasz robić i dla kogo –  czyli masz odkryte poczucie sensu życia, które spójne jest z Twoimi wartościami,  to co możesz zrobić, aby codziennie je wzmacniać? Jak spełnić własną misję życia? Pomocny Ci w tym będzie nawyk 3 Generatora Radości Życia: 

♥ Cel dnia

Każdego dnia wyznacz sobie cel dnia, który zgodny będzie z Twoją misją życia – tym Kim Jesteś!

Ten cel jest priorytetem na Twojej Liście zadań każdego dnia.

Dlaczego wypracowanie tego nawyku jest tak ważne dla wzmocnienia Twojej Radości Życia?

Kiedy wiesz dokąd zmierzasz w życiu – Kim Jesteś czyli co kochasz robić, dla kogo to robisz i jaką pozytywną zmianę tą pomocą wywołać w życiu tych ludzi to wszystko, co sobie zaplanujesz w realizacji tejże misji zrealizujesz. Kiedy masz ster we własnych rękach – cel życia – to okoliczności, los, wszechświat będą sprzyjać Ci w tym działaniu. Wówczas będziesz żyła własnym życiem, a wszystkie sprawy koleżanek, sąsiadów, szefa itp.- pochłaniaczy Twojej radości życia przestaną być dla Ciebie ważne! Wówczas także z czasem nauczysz się nie przyjmować negatywnej energii z otoczenia, a pomocny Ci w tym będzie Twój wewnętrzny spokój, który także wzmacnia poczucie sensu życia. Każdy zrealizowany cel dnia to olbrzymi pokład satysfakcji, zadowolenia, dumy, który mocno wzmacnia Twoją radość życia z każdego dnia. Dlaczego? Bo będziesz robić to, co kochasz!

Jak możesz sobie ułatwić budowę tego nawyku?

W jaki sposób się zachęcić?

Wyznaczaj – najlepiej w weekend – cele dnia na cały tydzień – realnie! Nie musisz wszystkich od razu. Zalecam Ci abyś poważnie podeszła do wyznaczania tych celów i dokładnie przeanalizowała zasoby, które posiadasz do ich realizacji. To są bardzo ważne Kroki, których osiąganie doda Ci olbrzymiej siły do dalszej pracy. Jeśli nie zrealizujesz jakiegoś z powodów nie zależnych od siebie, to wybacz sobie i przesuń ten cel na następny dzień, choć wiem, że brak zrealizowania Cię dotknie. Dlatego tak ważne jest wyznaczenie realnych celów – one mają wzmocnić Twoją siłę do działania i oczywiście radość. Oszukiwanie samej siebie i planowanie kosmicznych celów tylko zniechęci Cię do aktywności!

Jak budować ten nawyk?

Musisz mieć odkryty sens życia! Przedstawiając Ci ten nawyk z takiego założenia wychodzę. Załóż sobie Dziennik Działań czy Radości Życia i rozpoczynając każdy dzień na nowej stronie wyznacz sobie taki cel. Jeśli składa się on z kilku zadań, to opisz te zadania pod celem numerując je: 1,2,3 czy 4. Niech tych zadań nie będzie więcej niż 5, większa ilość generuje ryzyko niewykonania tego celu.

Kiedy jest to nawyk?

Wyznaczasz sobie cele na tydzień i każdego dnia je realizujesz.

Oczywiście weekend to Twój wybór, możesz  „coś” zrobić w kierunku realizacji Twojej misji życia, ale możesz także podczas jego trwania w pełni wypocząć dbając o siebie! 

 Jeśli pojawi się sytuacja, że nie zrealizujesz celu dnia to pamiętaj: zawsze sobie wybacz, a już wieczorem przed snem zweryfikuje cele i zaplanuj działania na kolejny dzień, który pięknie rozpoczniesz – z poczuciem celowości i sensu życia!

W skutecznym odkryciu poczucia sensu życia pomocny jest kurs on-line Bank Radości Życia którego celem jest to, abyś zbudowała wspierające nawyki i zadbała o swoją radość życia ciesząc się życiem każdego dnia.
10 najważniejszych korzyści tego kursu to:
1.      Odkryjesz to, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu
2.      Wzmocnisz poczucie własnej wartości
3.      Docenisz samą siebie i to, co masz
4.      Nauczysz się skutecznie przemieniać trudności w siłę do działania
5.      Rozpoczniesz serię kluczowych przemian w swoim życiu
6.      Zrobisz pierwsze korki w rozwoju własnych wartości
7.      Zbudujesz plan działania wzmacniający Twoją samodyscyplinę
8.      Raz na zawsze porzucisz bagaż z zbędnych doświadczeń z przeszłości
9.      Uwierzysz, że radość i szczęście jest dla Ciebie
10.  Zbadasz o swoją radość życia i zaczniesz ciesząc się każdym dniem!
Kurs dostępny będzie we wrześniu, a już teraz możesz już teraz zapisać się na Listę osób zainteresowanych kursem i będziesz otrzymywać informacje dotyczące kursu, możliwość aby nabyć kurs w promocyjnej cenie, a dodatkowo szansę na to, aby otrzymać jedno z 30 miejsc z gwarantowanym wsparciem osobistym podczas całego kursu.

[wysija_form id=”5″]

Zapisując się na tę Listę otrzymasz ode mnie niezwykłe narzędzie Generator Radości Życia, który jest częścią tego niezwykłego kursu on-line. Pomocny Ci on będzie w skutecznej budowie nawyków wspierających Twoją radość z każdego dnia!

Dołącz do grupy Bank Radości i już teraz zadbaj o swoje nawyki radości!

A jak jest u Ciebie: Masz odkryte poczucie sensu życia? 

Podziel się w komentarzu 🙂

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky