Przemień trwałe własne życie – 7 zasad wewnętrznej przemiany!

Podjęłaś decyzję, że pragniesz przemienić własne życie, a nawet już zaczęłaś konsekwentnie wprowadzać zmiany w swoim życiu to mam dla Ciebie „coś” co skutecznie pomoże Ci w tym wyjątkowym procesie. To 7 zasad, które  jeśli zaprosisz do swojej codzienności to pomogą Ci one zbudować wewnętrzny fundament przemiany. Z kolei ten fundament  pełen mocy sprawczej skutecznie zadba o Twój wewnętrzny spokój, który jest najpotężniejszą siłą!

Co jest kluczem wewnętrznej przemiany?

Jak poznać, czy jesteś gotowa na trwałą przemianę życia?

Trwała przemiana wymaga od Ciebie:

OTWARTOŚCI – podjęcia decyzji, że pragniesz przemienić własne życie uwalniając się od przeszłości
♥ MIŁOŚCI DO SAMEJ SIEBIE pragnienia doceniania samej siebie, akceptacja własnego ciała  
DZIAŁANIA konsekwentnej pracy przemieniając życiowe trudności w siłę i rozwijające doświadczenia
♥ ŚWIADOMOŚCI – pragnienia odkrycia, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu, dostrzegania szczęścia w drobnostkach codziennych radości
To są 4 SERCA PRZEMIANY, które odzwierciedlają Twoją gotowość do tego, aby trwale przemienić własne życie.

Te serca to także logo Karpackiego Sekretu czyli mojej misji w której pragnę pomagać kobietom przemieniać trudności i cieszyć się życiem.

Kiedy jesteś gotowa, aby przemienić trwale własne życie i podjęłaś już tą bardzo ważną decyzję to wówczas działania zgodne ze świadomością 4 serc przemiany warto oprzeć na równie ważnych 7 Zasadach Wewnętrznej Przemiany.

Mogę w pełni pokusić się o stwierdzenie, że każda Zasada jest Uzdrawiaczem pełnym niezwykłej mocy ku przemianie – prowadzącym do odbudowania miłości do samej siebie i tym samym uwolnienia radości. Oparte one są na moim doświadczeniu – wewnętrznej przemianie, która trwała aż 7 lat.

7 Zasad Wewnętrznej Przemiany:

Pierwsza – Otwórz się!

Podejmij decyzję, że pragniesz przemienić własne życie! Jeśli otworzysz się na zmiany, a nawet nie będziesz wiedziała w jaki sposób osiągnąć to, czego najbardziej pragniesz to odpowiedzi – nowe szanse i możliwości pojawią się same ku Twojemu zaskoczeniu.

Druga – Pokochaj Samą Siebie!

Kochanie samej siebie stanowi najpotężniejszą siłę w uzdrowieniu największych ograniczeń, dolegliwości, a nawet chorób. To energia, która wypełnia każdą komórkę Twojego ciała! Jeśli będziesz wysyłała od siebie pozytywną energię, to również taka do Ciebie powróci – świat odda Ci to, co od Ciebie otrzyma.

Trzecia – Przebacz sobie i światu wszystkie ograniczenia!

Przebaczenie to klucz do Twojej wolności, który buduje w Tobie poczucie bezgranicznej miłości do samej siebie. Jeśli nie wybaczysz sobie wszystkiego i światu to będziesz żyła w poczuciu niepewności i winy, strachu, ofiary,  Twoje wewnętrzne dziecko będzie domagało się miłości, a Twój wewnętrzny Krytyk będzie Tobą zarządzał.

Czwarta – Żyj świadomie!

Świadomość to piękna mądrość uważności, która sprawia, że to co pragniesz osiągnąć łatwiej – lżej do Ciebie przychodzi. Dlaczego? Bo wiesz, co jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Błahostki, pochłaniacze radości przestają Ci zabierać Twój czas ponieważ wykorzystujesz go w pełni dla samej siebie i tego, co jest dla Ciebie ważne. Ta wartość zawsze poszerzy Twoją przestrzeń – szanse i możliwości – w osiąganiu tego, o czym marzysz i pragniesz mieć w realu.

Piątka – Doświadczaj własnego poczucia wartości!

To Twoje najpiękniejsze wewnętrzne bogactwo na którym budujesz cały scenariusz życia. To z niego czerpiesz siły w codziennej pracy nad spełnianiem najskrytszych marzeń – osobistych i zawodowych. Dlatego pielęgnuj codziennie własne wartości, które wzmocnią świadome działanie, tym samym zwiększając ilość trafnych wyborów w życiu.

Szósta – Weź odpowiedzialność za własne życie!

Odpowiedzialność daje Ci poczucie kontroli – wiesz gdzie jesteś w życiu i dokąd zmierzasz. Masz budowaną własną Piramidę Wartości w sferze osobistej i zawodowej i to ona towarzyszy Ci w momentach, w których dokonujesz ważnych wyborów w swoim życiu. Na co dzień towarzyszy Ci konsekwencja w działaniu, która wzmacnia Twoją radość, ponieważ jesteś kreatorem własnego życia!

Siódma – Myśl pozytywnie!

Przemieniaj trudności, ograniczenia, wyzwania w siłę do działania. Problem to zawsze wiadomość, która informuje Cię o tym, co należy zmienić – jaki obszar czy dana sytuacja Twojego życia wymaga przepracowania. Każda z Nas ma prawo do słabszego dnia, daj sobie prawo na tę słabość akceptując ją wówczas wzmocnisz miłość do samej siebie. Odczytuj sygnały – zawsze po drugiej stronie porażki stoi sukces, a od Ciebie zależy, co z nim zrobisz.  

Co jest ważne, aby te zasady zadziałały w Twoim życiu?

Zapraszaj je do swojego życia po kolei czyli najpierw pierwszą, potem drugą, trzecią itd. Każda następująca pod sobie zasada powoduje pozytywne zmiany w Twoim życiu w kluczowych płaszczyznach Twojej codzienności.

I tak: Jeśli nie pokochasz samej siebie i nie wybaczysz sobie „całego zła” z przeszłości to nie odkryjesz, co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze w życiu. Idąc dalej nie wzmocnisz swojego poczucie własnej wartości i nie weźmiesz odpowiedzialności za własne życie. A trudności będą do Ciebie powracały jak bumerang, za każdym razem mocniej uderzając w Ciebie – Twoją miłość od samej siebie, radość, cele.

Twoje Inwestycje:

Pierwsza – Sprawdź swoje Serca Przemiany!

Zapisz sobie w swoim Dzienniku Przemiany – Radości Życia odpowiedzi na następujące pytania. Zatrzymaj się nad nimi w spokoju i pełnej uważności!

Otwartość

Co obecne trudności w Twoim życiu pragną Ci powiedzieć?
Jaki obszar Twojego życia jako pierwszy wymaga „naprawy” – uzdrowienia?

Jaki będzie Twój pierwszy Krok w tej naprawie?

Kiedy go zrobisz?

Miłość od samej siebie:

W skali od 1- najniżej do 10- najwyżej  na ile oceniasz swoją miłość do samej siebie?
W pełni akceptujesz siebie taką jaką jesteś?
Kochasz swoje ciało?

Co możesz z robić już dzisiaj aby wzmacniać miłość do samej siebie?

Rozpocząć proces wybaczenia sobie wszystkim ograniczeń, przebaczenia najbliższym wyrządzonych krzywd, zadbać o swoje ciało jedząc zdrowe posiłki, przestać się odchudzać i ciągle karać, poćwiczyć ulubioną aktywność, wyjść na spacer – „poukładasz” myśli i zaplanujesz najbliższe  działania, które po powrocie spiszem swoim Dzienniku.

Działanie:

Czy uwolniłaś się w pełni od „bagażu przeszłości”?
 Jeśli „coś” z niego pozostało, to co to jest?
W jakich obszarach Twojego życia Ci przeszkadza?
Co próbuje Ci uświadomić?
Jakie dobre intencje wyciągniesz z tych trudności?

Świadomość:

Co powstrzymuje Cię od radości w swoim życiu?
O czym chcą Ci powiedzieć te ograniczenia?
W jaki sposób zadbasz o swoją radość?
Co zrobisz?
Teraz …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Jutro ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Twoja Druga Inwestycja – Pobierz Karpacką Inspirację 7 zasad wewnętrznej przemiany TUTAJ

Jeśli podjęłaś decyzję, że pragniesz przemienić własne życie to wydrukuj sobie tą Karpacka Inspirację i miej ją przy sobie. Umieść ją w swoim Dzienniku Przemiany i patrz na nią codziennie uświadamiając sobie gdzie jesteś w tym niezwykłym procesie, który może stać się najważniejszy w Twoim życiu.

Podsumowanie

Jeśli nie chcesz obudzić się za 5 czy 10 lat i stwierdzić, że to, co Cię otacza nie ma sensu, to już teraz rozpocznij proces pięknej przemiany własnego życia odzyskując codzienną radość życia! Każdy dzień stwarza możliwości, aby zrobić „coś” dobrego dla siebie samej i tego, czego pragniesz najmocniej.  Zbadaj już teraz swoje Serca Przemiany, a dowiesz się gdzie jesteś w tym procesie.  Następnie krok po kroku – od zasady do zasady buduj wewnętrzny fundament przemiany odzyskując spokój wewnętrzny. Wówczas zaprosisz do swojego życia to, o czym marzysz, tęsknisz najmocniej.

Masz w sobie kłódkę miłości i radości do której klucze są w Twoich rękach!

Wszystko zależy od Ciebie!

4 serca przemiany, które poznałaś to sens Karpackiego Sekretu – mojej misji życiowej w której pomagam kobietom pokochać siebie, pokochać swoje ciało i odzyskać radość życia dzieląc się moimi sekretami przemiany!

Jestem spełnioną i pełną radości kobietą, wyrażając wdzięczność za to, co mam pragnę „oddać” „coś”  światu od siebie – pomagając zmienić go „na lepsze”. Przekułam osobiste trudności w radość przemieniając własne życie i mogę pomóc w tym skutecznie także i Tobie.

Zrób tylko Pierwszy Krok i zapisz się na Gratisową Sesję Wstępną TUTAJ

Na niej wspólnie zastanowimy się jak jest z Twoją radością w życiu robiąc krok w kierunku jej wzmocnienia!
Pragniesz już teraz rozpocząć trwałą przemianę w swoim życiu?
Pomocne Ci  w tym będzie niezwykłe narzędzie rozwojowe Generator Radości Życia
Co Cię powstrzymuje od radości?
Podziel się w komentarzu 🙂

Write a comment

Style Switcher
Headers layouts
Top bar
Color skin
Navigation
Static
Sticky